Aktualności

Comfort System: Odkurzacze centralne Venton teraz 7 lat gwarancji!

31.05.2016

Ergonomia – wszystkie detale zaprojektowano z myślą o Twej maksymalnej wygodzie, nowoczesność – najnowsze rozwiązania techniczne ułatwią codzienne użytkowanie, trwałość – bezawaryjną pracę odkurzaczy Venton docenisz przez wiele lat, oryginalność – Venton nie kopiuje! On narzuca oryginalne trendy i wzory! Niezawodność – to cecha, którą klienci cenią w tej marce najbardziej!

Jak działa system centralnego odkurzania Venton? Sprzątamy używając jedynie lekkiego i wygodnego węża ssącego podłączonego do gniazda ssącego. Zasysany kurz transportowany jest instalacją ssącą do odkurzacza. Odkurzacz (jednostka centralna), zlokalizowany w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym, filtruje zassane powietrze a następnie, już czyste, wydmuchuje na zewnątrz budynku. Dzięki takiemu systemowi kurz bezpowrotnie znika ze sprzątanych pomieszczeń!

Jakie ma zalety?
czysto...
Wąż do gniazda – i sprzątamy! Zassany kurz opuszcza sprzątane pomieszczenie bezpowrotnie! Już nigdy nie poczujesz przykrego zapachu, jaki wydobywa się zazwyczaj z tradycyjnego odkurzacza.

Ulga dla alergików!
cicho…
Dość ograniczeń! Od dziś możesz w trakcie sprzątania oglądać telewizję, słuchać muzyki, rozmawiać przez telefon, czy obserwować śpiące w pokojudziecko. Silniki Ventona pracują wyjątkowo cicho!

wygodnie…
Z odkurzaczem centralnym Venton nie poobijasz ścian, nie potkniesz o plączący się przewód elektryczny (jak w przypadku sprzątania odkurzaczem tradycyjnym). Pojemnik na śmieci opróżniasz tylko raz na pół roku!!!

co jeszcze?
Słyszałeś o szufelce automatycznej, zestawie Vroom lub Wally Flex? Nie? Koniecznie zobacz, co to takiego! Posiadanie systemu centralnego odkurzania Venton w Twoim domu daje takie właśnie nieporównywalne możliwości. Sprzątanie staje się teraz przyjemnością!

zastanawiasz się?
Nie, to wcale nie jest drogie. Obecnie odkurzacz centralny to najtańsza instalacja w domu!

źródło i zdjęcie: Comfort System