Aktualności

Saint Gobain Weber Polska zaprasza na konfernecję: Zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji budowlanych

31.05.2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznej konferencji organizowanej przez Saint-Gobain Weber Polska dedykowanej zaprawom technicznym, która odbędzie się w dniach 8-10.06.2016r. w hotelu Natura Mazur Resort & Conference**** w Warchałach k. Jedwabna (woj. warmińsko-mazurskie).

Konferencja "Zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji budowlanych" to branżowe spotkanie naukowo-techniczne, którego celem jest prezentacja zagadnień hydroizolacji w aspekcie fizyki budowli.

Gościem specjalnym spotkania będzie mgr inż. Jerzy Zembrowski, specjalista z dziedziny fizyki budowli, członek International Building Performancee Simulation Association (Oddział Polski Stowarzyszenia Symulacji Procesów Fizycznych w Budynkach).

Konferencja "Zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji budowlanych" to branżowe spotkanie naukowo-techniczne

Podczas konferencji polscy i zagraniczni eksperci z dziedziny zapraw technicznych opowiedzą i zaprezentują na żywo m.in. wysokiej klasy, innowacyjny system hydroizolacji weber.dry PUR SYSTEM (nowość na polskim rynku), a także sprawdzone i od lat cenione na rynku budowlanym systemy zabezpieczeń wodoszczelnych zbiorników i obiektów podziemnych, izolacji zawilgoconych murów oraz izolacji balkonów i tarasów.

Aby wziąć udział w konferencji zarejestruj się korzystając z formularza.

Serdecznie zapraszamy!

źródło i zdjęcia: Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska