Aktualności

WIŚNIOWSKI zagrzewa do walki przed Euro 2016

31.05.2016

Wielkimi krokami zbliża się święto fanów piłki nożnej, czyli mistrzostwa UEFA Euro 2016. W oczekiwaniu na to wydarzenie polska reprezentacja nie pozwoli nam ochłonąć ze sportowych emocji. Już 1 czerwca stanie w szranki w towarzyskim spotkaniu z drużyną Holandii, a 6 czerwca - Litwy. Partner Reprezentacji w Piłce Nożnej - firma WIŚNIOWSKI zachęca do kibicowania.

Mecz Polska-Holandia odbędzie się już 1 czerwca na stadionie Energa Gdańsk. Podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się z drużyną, której - pomimo silnego składu - w ostatnim czasie nie dopisuje szczęście. "Pomarańczowi" nie zakwalifikowali się do Euro 2016, przegrywając kolejno z Czechami, Islandią i Turcją. Nie oznacza to jednak, że spotkanie będzie łatwe – na boisku znajdą się przecież takie gwiazdy jak Arjen Robben, Wesley Sneijder czy Robin van Persie.

Już pięć dni później, czyli 6 czerwca, Biało-Czerwoni stawią czoła reprezentacji Litwy. Będzie to ostatnia rozgrywka przed wyjazdem do Francji na rozpoczęcie Euro i zarazem ostateczny sprawdzian skuteczności naszych piłkarzy przed mistrzostwami. Spotkanie odbędzie się w Krakowie.

Reprezentację Polski wspiera grono doskonałych partnerów i sponsorów, którzy tak samo jak fani liczą na spektakularne sukcesy naszych zawodników.

- "Wspieramy naszą kadrę w wielu aspektach. Ostatnio, kilku z naszych reprezentantów dotarło na zgrupowanie w Arłamowie naszym helikopterem. Jesteśmy przekonani, że potwierdzą oni swoją znakomitą formę podczas najbliższych spotkań, a potem na Euro 2016 we Francji."- podkreśla Katarzyna Świderska - dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.