Aktualności

Inter-Lers: Spotkajmy się na Akademii Budowy

31.05.2016

Wykłady prowadzone przez praktyków, pokazy budowlane i indywidualne konsultacje z ekspertami z branży budowlanej – to i wiele więcej czeka na wszystkich uczestników Akademii Budowy. Najbliższa edycja odbędzie się już czwartego czerwca we Wrocławiu, a kolejna tydzień później w Łodzi.

Unikatowe w sakli kraju wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do osób, które w najbliższym czasie planują rozpocząć budowę własnego domu. W związku z tym program skonstruowany został w taki sposób, aby w możliwie jak najszerszym stopniu omówić problemy związane z tego typu inwestycjami. W najbliższą sobotę, w sali konferencyjnej Stadionu Wrocław zaprezentuje się więc szereg firm, oferujących m.in. ceramikę budowlaną, stolarkę okienną i drzwiową, czy systemy grzewcze.

Akademia Budowy jest także doskonałą okazją dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z aktualnymi trendami w branży budowlanej. Organizatorzy stawiają duży nacisk na to, aby prezentowane technologie były nowoczesne i interesujące dla klientów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w programie konferencji po raz kolejny znalazło się miejsce dla więźby z fabryki Inter-Lers.

Chętni do udziału w Akademii Budowy mogą jeszcze rejestrować się za pośrednictwem strony internetowej: www.akademiabudowy.pl.

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers