Aktualności

WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

30.05.2016

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Centrum Opieki nad dzieckiem w Skopaniu mogą już cieszyć się nowym ogrodzeniem i automatyczną bramą wjazdową. W środę, 25 maja na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody połączony z piknikiem.

"Spełnij marzenie o bezpieczeństwie" to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali rysunki, prace plastyczne i literackie, a także filmy, obrazujące czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie domu dziecka w Skopaniu dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego firmy AVIS z Mielca przed ich placówką stanęło nowe, bezpieczne ogrodzenie z automatyczną bramą wjazdową i furtką.

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem

- "Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaką jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie" - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI.

– "Dziękujemy naszemu partnerowi handlowemu firmie Avis, że zdecydowali się dołączyć do akcji i nieodpłatnie zamontować ogrodzenie w domu dziecka w Skopaniu" – dodaje.

W środę, 25 maja przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz firmy AVIS odwiedzili dom dziecka w Skopaniu, by oficjalnie przekazać nagrodę

W środę, 25 maja przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz firmy AVIS odwiedzili dom dziecka w Skopaniu, by oficjalnie przekazać nagrodę. Dyrektor placówki Damian Szwagierczak, opiekunowie i podopieczni przygotowali z tej okazji piknik połączony z występami artystycznymi, wręczając fundatorowi nagrody i montażystom okolicznościowe prace plastyczne. Podziękowania na ręce pani prezes skierował również wicestarosta tarnobrzeski – Krzysztof Pitra. Prezes Krystyna Baran podziękowała gospodarzom za ciepłe przyjęcie.

- "Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sposobu funkcjonowania placówki w Skopaniu. Zaangażowanie dyrekcji i opiekunów w zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do życia oraz troska o ich wszechstronny rozwój zasługują na słowa najwyższego uznania" – mówi prezes Krystyna Baran.

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją.

W środę, 25 maja na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody połączony z piknikiem

- "Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie" - podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.