Aktualności

Fischer: Mocuj w drewnie. Pewnie

25.05.2016

W dniach 22-24 kwietnia 2016 r. miały miejsce I Międzynarodowe Targi Budownictwa Drewnianego "DREW-DOM", które odbyły się w Krakowie, na terenie Centrum Targowym Chemobudowa Kraków.

Organizatorem targów było Stowarzyszenie Dom Drewniany oraz firma Drewdom - Mętel. Targi obejmowały wyłącznie temat budownictwa drewnianego. Impreza objęła cały przemysł związany z powstawaniem domu drewnianego – od wycinki lasu, poprzez produkcję materiałów drewnopochodnych niezbędnych do budowy domy, aż do wybudowania domu. Na targach można było zobaczyć cały proces powstawania domu drewnianego.

Nasza obecność na targach przebiegła pod hasłem "Mocuj w drewnie. Pewnie". Promowane pod hasłem rozwiązania ( takie jak wkręty do drewna Power-Fast, Power-Full oraz kołek Termofix 6H-NT) miały za zadanie dostarczyć klientowi wachlarz pewnych i sprawdzonych mocowań, w podłożu drewnianym.

Dzięki wyeksponowanym na naszym stoisku modelom, odwzorowującym zachowanie wkrętów w prawdziwym, drewnianym podłożu, klient miał możliwość przekonać się na czym polega wyjątkowość rozwiązań fischer. Dostępne materiały takie jak video (dostępne tutaj) oraz ulotka, w jasny i profesjonalny sposób pokazywały użycie wkrętów oraz kołka.

Targi stanowiły również świetną okazję, do zaprezentowania możliwości programu Fixperience. Kluczowy jest tu moduł Wood – Fix, pozwalający na szybkie i precyzyjne zastosowanie wkrętów Power-Fast np. przy zabezpieczeniu izolacji pokryć dachowych czy połączeń w konstrukcjach drewnianych. Więcej o programie możecie Państwo przeczytać tutaj.

Ciekawa ekspozycja, profesjonale doradztwo oraz materiały wspierające sprawiły, iż stoisko fischer cieszyło się dużym zainteresowaniem, natomiast pozyskane kontakty dobrze rokują na przyszłą współpracę.

źródło i zdjęcia: fischer Polska

Fischer: Mocuj w drewnie. Pewnie

Firma powiązana:

fischer Polska

Telefon 12 290 08 80
www.fischerpolska.pl
info@fischerpolska.pl

fischer Polska
Zobacz produkty: