Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy złączne

Fischer: Mocuj w drewnie. Pewnie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-05-25

W dniach 22-24 kwietnia 2016 r. miały miejsce I Międzynarodowe Targi Budownictwa Drewnianego "DREW-DOM", które odbyły się w Krakowie, na terenie Centrum Targowym Chemobudowa Kraków.

Organizatorem targów było Stowarzyszenie Dom Drewniany oraz firma Drewdom - Mętel. Targi obejmowały wyłącznie temat budownictwa drewnianego. Impreza objęła cały przemysł związany z powstawaniem domu drewnianego – od wycinki lasu, poprzez produkcję materiałów drewnopochodnych niezbędnych do budowy domy, aż do wybudowania domu. Na targach można było zobaczyć cały proces powstawania domu drewnianego.

Nasza obecność na targach przebiegła pod hasłem "Mocuj w drewnie. Pewnie". Promowane pod hasłem rozwiązania ( takie jak wkręty do drewna Power-Fast, Power-Full oraz kołek Termofix 6H-NT) miały za zadanie dostarczyć klientowi wachlarz pewnych i sprawdzonych mocowań, w podłożu drewnianym.

Dzięki wyeksponowanym na naszym stoisku modelom, odwzorowującym zachowanie wkrętów w prawdziwym, drewnianym podłożu, klient miał możliwość przekonać się na czym polega wyjątkowość rozwiązań fischer. Dostępne materiały takie jak video (dostępne tutaj) oraz ulotka, w jasny i profesjonalny sposób pokazywały użycie wkrętów oraz kołka.

Targi stanowiły również świetną okazję, do zaprezentowania możliwości programu Fixperience. Kluczowy jest tu moduł Wood – Fix, pozwalający na szybkie i precyzyjne zastosowanie wkrętów Power-Fast np. przy zabezpieczeniu izolacji pokryć dachowych czy połączeń w konstrukcjach drewnianych. Więcej o programie możecie Państwo przeczytać tutaj.

Ciekawa ekspozycja, profesjonale doradztwo oraz materiały wspierające sprawiły, iż stoisko fischer cieszyło się dużym zainteresowaniem, natomiast pozyskane kontakty dobrze rokują na przyszłą współpracę.

źródło i zdjęcia: fischer Polska

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny