Aktualności

STERR w trosce o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

23.05.2016

Współczesny świat opiera się na elektronice. Szybkie tempo życia wymusza coraz większą funkcjonalność i mobilność produkowanych urządzeń. Mając coraz mniej wolnego czasu potrzebujemy rozwiązań inteligentnych, które pomogą nam zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo, zapewnią komfort.

Dlatego powstała firma STERR, która dostrzega problemy i dostarcza gotowe rozwiązania. Oferuje ona bezprzewodowe i przewodowe urządzenia elektroniczne (termostaty, wideodomofony, domofony GSM, zestawy do monitoringu i inne). Nowoczesny design i łatwość obsługi produktów STERR łączy z wysoką jakością ich wykonania i niezawodnością. Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami i dyrektywami Unii Europejskiej.

STERR działa z troską o komfort i zdrowie, nie zapominając o ekologii i ekonomii. Niemożliwe?

Termostaty pomieszczeniowe RTW zapewniają ekonomiczne sterowanie pracą urządzeń grzewczych, są proste w obsłudze, nie wymagają instalacji podtynkowej - komunikacja odbywa się bezprzewodowo, na zasadzie nadajnik - odbiornik. Zdalna i zautomatyzowana regulacja pracy kotła pozwala utrzymać komfort cieplny w pomieszczeniu, a koszty ogrzewania - na rozsądnym poziomie.

Kontrolując temperaturę z termostatami RTW zadbasz o zdrowie, nie zmarnujesz cennego ciepła, a tym samym obniżysz koszty ogrzewania (nawet o 50%!).

Termostat pomieszczeniowy RTW31:
wyświetlacz LCD
ustawienie wartości konfiguracyjnych za pomocą pokrętła
transmisja sygnału: bezprzewodowo

Dowiedz się więcej

Termostat pomieszczeniowy RTW101Termostat pomieszczeniowy RTW101:
duży wyświetlacz LCD
programowalny zegar czasowy - dzienny i tygodniowy
transmisja sygnału: bezprzewodowo

Dowiedz się więcej

Termostat pomieszczeniowy RTW501:
Termostat pomieszczeniowy RTW501duży, podświetlany krawędziowo wyświetlacz LCD
bogate możliwości programowania: możliwość zadania temperatury na dowolną porę dnia, 7 dni w tygodniu
transmisja sygnału: bezprzewodowo

Dowiedz się więcej

Dom powinien kojarzyć się z bezpieczeństwem, być jego synonimem. Zabezpieczenie domowej przestrzeni i jej nienaruszalność, zarówno podczas naszej obecności, jak i nieobecności, to inwestycja w poczucie bezpieczeństwa dla nas samych i naszych bliskich.

Spokój i wygoda mogą iść w parze. Nie muszą też oznaczać dużych nakładów finansowych i wykonywania skomplikowanych instalacji.

STERR oferuje komfort psychiczny, wzrost poczucia bezpieczeństwa i wygodę. A wszystko to za rozsądną cenę. Nie wierzysz? Sprawdź!

źródło i zdjęcia: STERR

Firma powiązana:

STERR

Telefon +48 888 333 729
www.sterr.pl
info@sterr.pl

STERR