Aktualności

Balustrady z mosiądzu ZKM

12.04.2016

Znajdujące się w ofercie naszej firmy balustrady z mosiądzu wyróżniają się solidnością wykonania i elegancją. Mosiądz jest metalem doskonale nadającym się do zastosowania wewnątrz budynków.

Mosiądz zastosowany do wykonania balustrad może być matowy lub polerowanWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów chętnie realizujemy dostarczone przez nich projekty, za każdym razem oferując najwyższą jakość wykonania. Z przyjemnością pomagamy w wyborze najlepiej dopasowanej do charakteru wnętrza stylistyki i doradzamy w kwestii detali i wykończeń.

Mosiądz zastosowany do wykonania balustrad może być matowy lub polerowany. W celu zapewnienia trwałości i estetyki wyrobu każda z mosiężnych balustrad może być malowana proszkowo lakierem bezbarwnym.

Do każdego typu wykonywanych przez nas balustrad metalowych – nie tylko mosiężnych, ale także stalowych – oferujemy szeroki wybór elementów wykończeniowych, dzięki czemu nasi Klienci mają duże możliwości dostosowania każdego projektu do własnych potrzeb.

źródło i zdjęcia: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

 

 

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych