Aktualności

Firma Pol-Skone z tytułem Amabasadora Województwa Lubelskiego 2016!

25.04.2016

Firma POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych polskich producentów drzwi i okien została uhonorowana prestiżowym tytułem "Ambasador Województwa Lubelskiego" podczas uroczystej gali w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tytuł jest wyróżnieniem tych firm, osób oraz instytucji, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Lubelszczyzny oraz promocji regionu lubelskiego w Polsce i na świecie.

W tegorocznej XVII edycji kapituła konkursowa pod przewodnictwem Marszałka Województwa Lubelskiego postanowiła docenić 25-letnią działalność firmy POL-SKONE i jej szczególny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku Lubelszczyzny w kraju i za granicą, przyznając jej prestiżowy tytuł i statuetkę w kategorii "Firma".

- "W 1990 roku podjąłem decyzję o produkowaniu wysokiej jakości drzwi i okien. Przez 26 lat stworzyliśmy 940 miejsc pracy w trzech zakładach na terenie województwa lubelskiego: w Lublinie, gminie Niemce i Biłgoraju. Według opinii naszych klientów jesteśmy liderem na rynku pod względem jakości, designu i innowacyjności. Nasze wyroby powstają z polskiego drewna, ekologicznego surowca z regionu lubelskiego o najwyższej jakości. Przez wszystkie lata naszej działalności promujemy Lubelszczyznę na całym świecie, nasze drzwi są nawet w Australii i Grenlandii. Nie byłoby jednak tego sukcesu, gdyby nie pracownicy i ich zaangażowanie. Chciałem im za to bardzo serdecznie podziękować" – mówił podczas uroczystej gali Jan Szulżyk, prezes POL-SKONE.

źródło i zdjęcia: Pol-Skone

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone