Aktualności

Odkryj naturalny sposób na regulację ciśnienia krwi - Regularne kąpiele w saunie z SANARIUM® KLAFS

17.05.2016

17 maja obchodzimy Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego. Liczby są alarmujące: Miliardy ludzi na całym świecie chorują na nadciśnienie. Liczba osób dotkniętych schorzeniem wzrosła przede wszystkim w ciągu ostatnich 30 lat o ok. 70%! Właśnie z okazji Światowego Dnia Nadciśnienia Tętniczego chcemy zaalarmować o wzroście zachorowań i zwrócić uwagę opinii publicznej na ten problem.

Do najważniejszych czynników przyczyniających się do zachorowań obok niezdrowego odżywiania i niskiej aktywności ruchowej, zalicza się zjawisko przewlekłego stresu. Nadciśnienie jest chorobą podstępną: przez długi czas nie wydaje żadnych objawów – dopiero po wyraźnych oznakach jak kołatanie serca, uderzenia gorąca, pulsujący szum w uszach okazuje się, że ciśnienie jest już dużo za wysokie. Niebezpieczne jest to, że osoby, u których regularnie obserwuje się zbyt wysokie ciśnienie są narażone na ostry zawał serca, udar lub niewydolność nerek.

Czego nadal nie wie wielu pacjentów z nadciśnieniem: istnieje zupełnie naturalny środek zapobiegający schorzeniu – regularne kąpiele w saunie z SANARIUM® KLAFS. Sanarium® jest wynikiem rozległych badań naukowych przeprowadzonych już przed wieloma laty przez doc. dr'a Hansa-Joachima Winterfeld’a na renomowanym uniwersytecie medycznym Charité w Berlinie. Wykazały one, że poprzez działanie Sanarium® ciśnienie może zostać unormowane, i to bez użycia leków. Temperatura powietrza, jaka znajduje zastosowanie w przypadku medycznego zastosowania Sanarium® to zakres 46°C – 60°C, przy relatywnej wilgotności na poziomie pomiędzy 40% a 55%.

Dr Winterfeld zalecił 40 pacjentom cierpiącym na nadciśnienie regularne seanse w Sanarium® (jako jedyny sposób walki ze schorzeniem) i obserwował przez 2 lata pracę ich układów krążenia. Wyniki eksperymentu były imponujące: ponad jedna trzecia pacjentów (38%) unormowała swoje ciśnienie. Kąpiele w Sanarium® u części pacjentów znacznie obniżyły ciśnienie krwi i tętno. Wnioski naukowców: regularne kąpiele w Sanarium® KLAFS wpływają pozytywnie na nadciśnienie (przynajmniej 2 wizyty w tygodniu, po 2 seanse trwające 8-10 minut, siedząc na 2 poziomie ław). Jako ochłodzenie naukowcy zalecają pacjentom z chorobami układu krążenia prysznic w temperaturze 12-14°C.

Lekarze polecają korzystanie z Sanarium® również tym, których ciśnienie krwi jest za niskie, ponieważ skuteczny relaks w Sanarium® znacznie poprawia krążenie obwodowe. W wielu przypadkach, po kilku tygodniach regularnego stosowania prowadzi to do unormowania krążenia krwi.

Regularne stosowanie ciepła Sanarium® oferuje się jako efektywny i gwarantujący regulację ciśnienia sposób. Oprócz tego, badania dr Winterfelda wykazują u 60 % pacjentów poprawę wydajności i jakości życia (lepszy sen, zwiększona czujność). Co ciekawe z medycznego punktu widzenia, ważnym elementem walki z nadciśnieniem było stosowanie odpowiednich leków, również w tym aspekcie Sanarium® zadziwia. Wszyscy uczestnicy badań ocenili ich skutki pozytywnie i wyrazili satysfakcję ze 100% naturalnych sposobów leczenia nadciśnienia tętniczego.

źródło i zdjęcia: Klafs

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs