Aktualności

Alpha Innotec szkoli instalatorów w ait Deutschland

20.04.2016

18 kwietnia 2016, w siedzibie ait Deutschland w Niemczech odbyło się szkolenie dla instalatorów zajmujących się pompami ciepła. Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin od wielu lat jest organizatorem cyklicznych szkoleń z tematyki ekologicznych i nowoczesnych systemów grzewczych opartych na urządzeniach marki alpha innotec.

Na szkoleniu przedstawiliśmy szeroką gamę informacji, począwszy od głównych zagadnień związanych z działaniem pomp ciepła alpha innotec, poprzez omówienie parametrów, trybów pracy oraz ich wydajności urządzeń. Instalatorzy otrzymali również liczne wskazówki projektowe związane z montażem i ustawieniem pomp ciepła, jak również z podłączeniem całego systemu grzewczego. Nieodłącznym elementem pomp ciepła jest regulator. Omówiliśmy możliwości, jakie kryje regulacja zdalna, a także informacje, które jest on w stanie przekazać w celu zdiagnozowania, czy też wystąpienia błędów.

Każdy mógł podzielić się swoją wiedzą na temat pomp ciepła, wymienić doświadczeniami, a także znaleźć odpowiedzi na pytania z zakresu systemów grzewczych wśród innych uczestników. Szkolenie pozwoliło przyjrzeć się fabryce urządzeń, środowisku i organizacji pracy w którym rocznie powstaje ponad 50 tysięcy pomp ciepła.

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu. Dokument jest nie tylko pamiątką z wyjazdu, lecz również dowodem posiadanej wiedzy technicznej w zakresie urządzeń marki.

źródło i zdjęcia: Alpha Innotec

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec