Aktualności

Danwood S.A. ponownie wśród 500 największych firm w Polsce

17.05.2016

Firma Danwood S.A. - Największy producent domów gotowych w Polsce – awansował o 38 pozycji w tegorocznym rankingu 500 największych firm w Polsce według dziennika Rzeczpospolita.

- "Jesteśmy bardzo dumni, że Danwood S.A. kolejny raz znalazł się w tym prestiżowym gronie. Dzięki naszej konsekwentnej pracy nad jakością projektów i świadczonych przez nas usług oraz zaangażowaniu pracowników, w ubiegłym roku po raz pierwszy przychody firmy przekroczyły pół miliarda złotych. Nasi klienci doceniają maksymalne bezpieczeństwo i spokój, jakie im zapewniamy poprzez gwarancję terminowego zakończenia budowy domu oraz wysoką jakość pracy ekip montażowych i wykończeniowych. To wszystko przekłada się na rosnącą popularność naszych domów w całej Europie, co jest powodem satysfakcji dla wszystkich pracowników naszej firmy" - powiedział Jarosław Jurak, prezes Danwood S.A..

Lista 500 to przygotowywany i publikowany przez redakcję dziennika "Rzeczpospolita" ranking 500 największych polskich przedsiębiorstw klasyfikowanych według przychodów. Rzeczpospolita Lista 500 jest najstarszym i najbardziej renomowanym tego typu zestawieniem w polskiej prasie. Po raz pierwszy lista została opublikowana w 1999 roku.

źródło i zdjęcia: Danwood

Danwood S.A. ponownie wśród 500 największych firm w Polsce

Firma powiązana:

Danwood

Telefon 85 730 00 33
www.danwood.pl, www.facebook.com/danwoodpolska
info@danwood.pl

Danwood
Zobacz produkty: