Aktualności

Beam: Odkurzacz centralny – niezastąpiony w utrzymaniu czystości

16.05.2016

Korzystanie z odkurzacza centralnego nie wiąże się z uciążliwym hałasem, przykrym zapachem czy nieustanną cyrkulacją powietrza będącą nieodłącznym elementem przenośnego odkurzacza.

Nie posiadają one worków na zanieczyszczenia, lecz specjalny antybakteryjny zbiornik, który opróżniamy raz na kwartał. W jednostkach cyklonicznych najwyższej klasy filtracja wyrzucanego powietrza na zewnątrz odbywa się poprzez samoczyszczący filtr odwrócony pokryty powłoką Gore dającą najdokładniejszą filtrację, co skutecznie chroni silnik. Wykonanie instalacji dzielimy na dwa etapy.

Pierwszy to rozłożenie instalacji pod gniazda ssące oraz urządzenia dedykowane, które montujemy w kuchni, wiatrołapie, czy łazience. Odbywa się to na etapie stanu surowego inwestycji. Drugi etap to montaż jednostki oraz pozostałych elementów w czasie wykonywania końcowych prac wykończeniowych. Do dyspozycji mamy wąż zwijany w kasecie, szufelka automatyczna oraz Wall Flex, które znacznie ułatwiają nam sprzątanie. Jednostkę centralną montujemy w garażu, kotłowni czy pomieszczeniu gospodarczym.

Dobór jednostki centralnej odbywa się na podstawie poszczególnych parametrów podanych przez producenta. Głównym czynnikiem doboru jest długość instalacji. Szeroka gama dostępnego asortymentu np.: ssawki płaskie, turbo szczotki, szczotki do podług twardych czy separatory oraz pokrowce na węże zwiększają skuteczność w czasie sprzątania oraz wydłużają żywotność urządzenia.

Źródło i zdjęcie: BEAM

Firma powiązana:

Beam

Telefon 91 432 54 84, 91 483 46 75, 601 888 888
www.beam.pl
office@beam.pl

Beam