Aktualności

Murowane piece akumulacyjne Brunner

16.05.2016

Kto raz doświadczył działania przyjemnego ciepła promieniującego od prawdziwego murowanego pieca kaflowego, ten zawsze będzie do tego wracał. Jest to uczucie ukojenia, rozkoszy i cudownego ciepła, które sprawia, że takiego pieca nie da się porównać z niczym innym.

Palenisko jest zazwyczaj wykonane metodą tradycyjną, czyli wymurowane z cegieł szamotowych, które gromadzą ciepło przez bardzo długi czas. Duże drzwiczki piecowe nowego typu pozwalają na szybkie ogrzewanie pomieszczenia. Niestety, budowa paleniska metodą rzemieślniczą jest coraz trudniejsza, ze względu na zaostrzone przepisy regulujące emisje spalin. Z tego powodu firma BRUNNER skonstruowała gotowe paleniska do samodzielnego montażu, które całkowicie spełniają te wymagania.

Wszyscy klienci, którzy mimo wszystko decydują się na budowę pieca od podstaw, mogą otrzymać u nas dużych rozmiarów, a przede wszystkim doskonałej jakości drzwiczki piecowe, które są idealnie dostosowane do wymagań i warunków termicznych typowych dla murowanych pieców akumulacyjnych. Życzymy powodzenia w budowie i wielu przyjemnych godzin spędzonych przed Państwa naprawdę wyjątkowym piecem.

źródło i zdjęcie: Brunner

Firma powiązana:

Brunner

Telefon +48 885 531 477, +49 8721 771 0
www.brunner.pl, pl.brunner.eu/about_brunner/
infopolska@brunner.de

Brunner