Aktualności

Natura w środku miasta – Villeroy & Boch w apartamencie Radisson Blu w Kolonii

12.05.2016

Rozwiązania Villeroy & Boch sprawdzają się we wnętrzach hotelowych na całym świecie – od Warszawy po Singapur i Pekin. Produkty marki pojawiają się zarówno we wnętrzach butikowych, jak i w międzynarodowych sieciach. Tym razem firma została partnerem biznesowym hotelu Radisson Blu w Kolonii. W apartamencie "Natural Bliss" ceramika i meble łazienkowe Villeroy & Boch stworzyły wnętrze bliskie naturze.

Rozwiązania Villeroy & Boch sprawdzają się we wnętrzach hotelowych na całym świecie – od Warszawy po Singapur i PekinVilleroy & Boch od wielu lat oferuje rozwiązania dedykowane architektom, projektantom i inwestorom z branży wnętrzarskobudowlanej. Dostępne kolekcje zapewniają bogactwo form, wariantów, wymiarów i dekorów. Dział inwestycyjny firmy pomaga wybrać rozwiązania najbardziej odpowiadające charakterowi danego obiektu, dbając zawsze o ekologię, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Nowy projekt marki Villeroy & Boch zrealizowany we współpracy z pracownią architektoniczną JOIDesign to apartament "Natural Bliss" w hotelu Radisson Blu w Kolonii. Wykorzystano w nim naturalne materiały, takie jak drewno, wiklina i skóra, tworząc przestrzeń komfortu i relaksu.

Jak w domowym spa

W jasnym, przestronnym wnętrzu apartamentu "Natural Bliss" kształty i materiały harmonijnie się uzupełniająW jasnym, przestronnym wnętrzu apartamentu "Natural Bliss" kształty i materiały harmonijnie się uzupełniają. Łazienka pełni w nim szczególną funkcję – ma za zadanie uspokajać i koić zmysły. Dlatego wykorzystano w niej ceramikę z kolekcji My Nature, w której projektantom Villeroy & Boch udało się odnaleźć idealną, nieprzemijającą formę i połączyć ją z elementami nawiązującymi do natury. Umywalka o łukowatych, organicznych kształtach My Nature sprawia wrażenie lekkości i eteryczności. Dobrano do niej drewnianą szafkę podumywalkową Legato w kolorze Elm Impresso, z oświetleniem LED. Elementem przykuwającym uwagę jest wanna o kolebkowym kształcie z drewnianą, prostokątną podstawą dopasowaną kolorystycznie do szafki. Łazienkowe wnętrze uzupełniają rozwiązania pomagające w utrzymaniu higieny. W podwieszanej misce ustępowej z kolekcji Subway 2.0 zastosowano technologię DirectFlush, dzięki której woda opłukuje całe wnętrze misy aż do górnej krawędzi, a także pozwala na oszczędność – pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 4,5/3 l wody, a to prawie o połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Ponadto toaletę wyposażono w deskę sedesową z funkcją mycia ViClean. Ta inteligentna symbioza miski ustępowej i bidetu gwarantuje wyjątkową higienę i komfort. Villeroy & Boch zapewnia profesjonalne doradztwo i rozbudowaną ofertę dla inwestorów w ponad 120 krajach. Kody QR na etykietach produktów umożliwiają dostęp do rysunków technicznych, wymiarów montażowych i dodatkowych informacji o produkcie przez smartfon lub tablet.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch