Aktualności

Gdy nie możesz zdecydować się na prezet.. Karta Podarunkowa Komfort!

11.05.2016

Chciałbyś podarować komuś prezent ale nie masz na niego pomysłu? Proponujemy skorzystanie z naszej Karty Podarunkowej, którą można przeznaczyć na dowolny produkt z naszego asortymentu. To idealny sposób byś dał wybranej osobie to o czym zawsze marzyła.

Twoi znajomi właśnie urządzają mieszkanie?

To idealny moment by pokazać im, że o nich myślisz i obdarować prezentem. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować polecamy skorzystanie z naszej Karty Podarunkowej. Wręczając im naszą Kartę będziesz miał pewność, że kupiony dywan czy podłogi, które sobie wybiorą będą spełnieniem ich marzeń i inspiracją do tworzenia pięknych i stylowych wnętrz. Już dziś poproś w swoim sklepie o wydanie takiej Karty i uczyń robienie zakupów łatwym i przyjemnym.

Puszysty i ciepły dywanik w dziecięcym pokoju może być właśnie tym czego szukaszW Twojej rodzinie lub wśród znajomych właśnie pojawiło się dziecko?

Myślisz nad prezentem, ale zupełnie nie wiesz co wybrać ? Na pewno chcesz aby prezent był trafiony a przy tym funkcjonalny. Puszysty i ciepły dywanik w dziecięcym pokoju może być właśnie tym czego szukasz. Jeśli jednak chcesz dać rodzicom szansę wyboru – polecamy skorzystać z naszej Karty Podarunkowej i wręczyć im ją przy najbliższej okazji. Nie czekaj, już dziś poproś w swoim sklepie o wydanie takiej Karty i ciesz się radością zakupów.

Karta będzie ważna przez 6 miesięcy od daty aktywacji lub do chwili gdy środki są na koncie.
Można ją zasilić dowolną kwotą maksymalnie do 10 000 zł i wykorzystywać wielokrotnie.

Aktualny stan karty sprawdzisz pod adresem www.giftcardsystem.pl wpisując numer karty oraz kod zabezpieczający. Polecamy!

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort