Aktualności

Postaw na stylowe detale - wpusty łazienkowe KESSEL

11.05.2016

Końcowy efekt aranżacji wnętrz w dużej mierze zależy od sposobu jego wykończenia. Nawet najdrobniejszy szczegół może mieć zasadnicze znaczenie. W przypadku łazienki takim elementem może okazać się rodzaj zastosowanego odwodnienia punktowego. A w przypadku gdy chcemy połączyć niezawodność działania z designerską formą wizualną warto zainteresować się wpustami łazienkowymi KESSEL.

Wpusty łazienkowe Der Ultraflache

Elementem charakterystycznym dla wpustów Der Ultraflache jest przede wszystkim niska wysokość zabudowy (min. 69 mm). Sprawdzą się zatem zarówno w wykończeniach zupełnie nowych łazienek jak i do unowocześnienia funkcjonujących już instalacji.

Końcowy efekt aranżacji wnętrz w dużej mierze zależy od sposobu jego wykończenia

Wpusty dostępne są w ośmiu wzorach kratek ze stali nierdzewnej do wyboru, np. owalnych czy szczelinowych. Można również wybraćbardziej dyskretną opcję w postaci specjalnej pokrywy pozwalającej na wklejenie płytki. W taki sposób odwodnienie pozostanie niemalże niewidoczne. Wypusty zostały wyposażone w system ryglowania Lock&Lift, który umożliwia komfortowe zamykanie i wyjmowanie pokrywy. Całość nie tylko elegancko się prezentuje, ale i jest wygodna w użytkowaniu.

Funkcjonalny osprzęt

Wpusty łazienkowe Der Ultraflache dostępne są m.in. z kołnierzem do uszczelnień klejonych lub nasadką do uszczelnień płynnymi masami izolacyjnymi - w zależności od wymagań projektowych.

Wpusty dostępne są w ośmiu wzorach kratek ze stali nierdzewnej do wyboru

Każdy wpust dodatkowo może zostać wyposażony w wyjmowane sitko z tworzywa sztucznego, którego zadaniem jest gromadzenie wszelkich nieczystości i zapobieganie zatkaniu się odpływu. Opcjonalnie firma KESSEL oferuje również syfon Multistop - jako praktyczne zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi zapachami.

źródło i zdjęcia: Kessel

Firma powiązana:

Kessel

Telefon 71 774 67 60, 71 774 67 62
www.kessel.pl
kessel@kessel.pl

Kessel