Aktualności

Paroc: Ruszają targi IEX Insulation Expo Europe w Kolonii

11.05.2016

Dziś rozpoczyna się największa w Europie impreza branżowa poświęcona tematyce izolacji przemysłowych. Na targach IEX Insulation Expo Europe w Kolonii przedstawione zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla przemysłu. W Niemczech swoją ofertę zaprezentuje firma Paroc, która przygotowała nie lada niespodziankę dla projektantów i inżynierów instalacji.

2 dni, około 6000 odwiedzających z ponad 35 krajów, 7000 m2 przestrzeni targowej stanowiącej platformę spotkań biznesowych dla wykonawców, projektantów, architektów, audytorów energetycznych, zarządców obiektów przemysłowych oraz producentów z branży izolacyjnej, instalacyjnej i ciepłowniczej. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 11-12 maja i skupi wokół siebie ponad 200 wystawców z 15 krajów. Odbywające się co 2 lata targi stanowią największe w Europie forum wymiany wiedzy i doświadczeń na temat poprawnego projektowania, bezpieczeństwa pożarowego oraz możliwości związanych z ograniczaniem kosztów eksploatacyjnych w obiektach przemysłowych. Podczas obu dni targów nie zabraknie licznych testów, prezentacji produktów, a także zdrowej, sportowej rywalizacji. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Europy Instalatorów, organizowane pod egidą Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Wykonawców Izolacji Przemysłowych (FESI). Nie zabraknie rodzimego akcentu – w szranki staną Krzysztof Sarad i Damian Cup, dwaj zawodnicy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Wykonawców Izolacji Przemysłowych.

W strefie targowej goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami z zakresu izolacji termicznej, akustycznej, przeciwwilgociowej i przeciwpożarowej

W strefie targowej goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami z zakresu izolacji termicznej, akustycznej, przeciwwilgociowej i przeciwpożarowej. Paroc, jako jeden z wiodących producentów izolacji przemysłowych w Europie, zaprezentuje w Kolonii szereg rozwiązań do zabezpieczania rurociągów, przejść instalacyjnych, kanałów wentylacyjnych oraz konstrukcji stalowych. Wśród prezentowanych rozwiązań znaleźć będzie można m.in. najnowszą odsłonę systemu PAROC Hvac GreyCoat, a także płytę ogniochronną PAROC FPS 17. Ponadto, kontynuując strategię rozwoju opartą o jakość produktów oraz ścisłą współpracę z profesjonalistami, firma zachęci odwiedzających targi projektantów i inżynierów instalacji przemysłowych do wyrażania własnych potrzeb i pomysłów w obszarze nowych rozwiązań izolacyjnych. Autorów najciekawszych propozycji Paroc zaprosi na Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w fińskim Lahti w lutym 2017.

Podczas obu dni targów z najnowszymi propozycjami Paroc będzie można się zapoznać w Hali 8, przy stoisku nr 130.

źródło i zdjęcia:

Firma powiązana:

Paroc

Telefon 61 468 21 90
www.paroc.pl
paroc.polska@paroc.com

Paroc