Aktualności

Akademia Ralston

11.05.2016

Akademia Ralston to platforma do wymiany wiedzy między Tobą i nami w kwestii farb, koloru i pracy malarskiej. Interaktywne, zorientowane na praktykę szkolenia dla profesjonalistów, którzy mają do czynienia z farbą, malowaniem oraz odnawianiem i utrzymywaniem nieruchomości. "Wspólna wiedza to jakość".

Wspólnie budujemy rzemiosło

Prace malarskie... Jakie podłoże? Jakie produkty? Jaki system farb? Jakie narzędzia? Jaka technika? Jaki kolor?

Wszystkie te tematy poruszamy w akademii Ralston, łącząc praktykę z teorią dla początkujących i doświadczonych profesjonalistów. Twoje pytania i praktyczne doświadczenie razem z naszą wiedzą na temat koloru i farb pomogą nam osiągnąć nowy poziom rzemiosła, bo "wspólna wiedza to jakość".

Nowe produkty do malowania, porady i triki, ciekawostki o międzynarodowym prawie i ustawodawstwie z branży malarskiej. Bądź na bieżąco dzięki akademii.

Lepsze doradztwo i wsparcie techniczne klientów w kwestii wyboru koloru. Jakość, za którą ręczymy. Jakość, którą znajdziesz w akademii Ralston.

Jedno lub dwudniowe treningi odbywają się zwykle jesienią i wiosną w siedzibie Ralston Colour & Coatings w Zwolle w Holandii. Jeśli wolisz odbyć szkolenie u siebie, możemy omówić możliwość zorganizowania go dla Ciebie.

źródło i zdjęcia: RALSTON COLOUR & COATINGS

Firma powiązana:

RALSTON COLOUR & COATINGS

Telefon 664 058 058, 515 422 928
www.ralston.pl
dwyrozebski@ralstoncolour.com

RALSTON COLOUR & COATINGS