Aktualności

Projektuj razem z firmą Helmar!

05.05.2016

Kolekcja Chronos – kamienne dekoracje ogrodów zawiera ponad 200 różnych modeli i nadal się powiększa. Ale mimo to często istnieje potrzeba realizacji indywidualnych projektów, wykraczających poza dotychczas oferowane rozwiązania. Przyjmujemy takie zlecenia z przyjemnością i traktujemy jako wyzwania, które mobilizują do nieustannego poszerzania naszych możliwości.

Projektowanie parków i ogrodów

Chronos to nie tylko konkretne dekoracje ale - jeżeli zaistnieje taka potrzeba - również wcześniejsze przygotowanie projektu zagospodarowania całej przestrzeni parku lub ogrodu. Nasi architekci są do Państwa dyspozycji.

Projekt zagospodarowania całej przestrzeni parku lub ogrodu

Projektowanie fontann

Nowoczesne fontanny (zwłaszcza przeznaczone do publicznego użytkowania) stanowią coraz bardziej skomplikowane technologicznie przedsięwzięcia. Ich projektowanie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, nabywanego przy wielu kolejnych realizacjach. Nasz zespół projektowy jest do Państwa dyspozycji.

Nowoczesne fontanny (zwłaszcza przeznaczone do publicznego użytkowania) stanowią coraz bardziej skomplikowane technologicznie przedsięwzięcia

Baza rysunków CAD

Szanując pracę i czas architektów, przygotowaliśmy dla Was bibliotekę zawierającą rysunki elementów z kolekcji Chronos. Zbiór ten jest ustawicznie uzupełniany i aktualizowany.

źródło i zdjęcia: Helmar

Firma powiązana:

Helmar Sp. z o.o.

Telefon 22 758 03 86, 607 457 145-7
chronos.com.pl
info@chronos.com.pl

Helmar Sp. z o.o.