Aktualności

Soudal: DIY z Fix Flexi na wiosnę!

29.04.2016

Idea "Do It Yourself" ożywa na wiosnę! Niezależnie od tego, czy szykujemy się do prac wykończeniowych w naszym domu, czy też drobnych napraw w ogrodowej altanie, warto zaopatrzyć się w Fix All Flexi marki Soudal, który ułatwi nam osiągnięcie celu.

Fix All Flexi to niezawodny klej-uszczelniacz, którego nazwa podkreśla jedną z jego podstawowych właściwości – trwałą i ekstremalną elastyczność spoiny. Fix All Flexi powstał na bazie innowacyjnej, opatentowanej przez Soudal technologii SMX® i charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, w tym drewna, cegły, betonu, ceramiki, metalu, szkła oraz większości tworzyw sztucznych. 

Fix All Flexi wyróżnia się bardzo uniwersalnym zastosowaniem. Jego zalety z pewnością docenią wszyscy fani majsterkowania, którzy zamierzają samodzielnie położyć panele na podłodze, przeprowadzić fugowanie parapetów lub uszczelnić brodzik prysznicowy. Dzięki konserwantom ZnP nie jest podatny na działanie grzybów i pleśni, a co za tym idzie – idealnie sprawdza się w pomieszczeniach narażonych na zawilgocenie, takich jak łazienka czy pralnia. Z kolei odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV sprawia, że z powodzeniem może być stosowany na zewnątrz budynku.

Fix All Flexi odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością spoiny i rozwiązuje problem mocowania różnych elementów aranżacji wnętrz w sytuacji, kiedy chcemy uniknąć użycia wiertarki lub wkrętów. Z jego pomocą szybko i skutecznie przykleimy do podłoża listwę podłogową, uchwyty na ręczniki kuchenne czy tablicę adresową. Jest neutralny chemicznie i nie niszczy klejonych powierzchni.

Fix All Flexi to również doskonały wybór, jeżeli zależy nam na estetycznym wyglądzie uszczelnianych blatów, wanien, umywalek oraz ościeżnic. Dostępny jest w czterech kolorach (białym, szarym, brązowym i czarnym), a po utwardzeniu spoiny możemy go malować, nawet farbami wodnymi. Jego dodatkowymi atutami są bezwonność i łatwość aplikacji.
Dzięki Fix All Flexi doskonale poradzimy sobie z usterkami niewymagającymi fachowej pomocy. Co więcej, jego niebywała wszechstronność inspiruje do stosowania pomysłowych rozwiązań, które sprawią, że nasz dom zyska na funkcjonalności.

Zapraszamy do czytania tekstów na blogu: www.polubiszremont.pl

źródło i zdjęcia: Soudal