Aktualności

Alpol na XXV Targach Budowlanych BUD-GRYF

29.04.2016

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich już po raz 25 odbyły się Targi budowlane BUD-GRYF. Impreza skierowana do firm i osób, które poszukują nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną oraz konwencjonalną trwała od 15 do 17 kwietnia 2016 r.

BUD-GRYF to największe wydarzenie budowlane na Pomorzu Zachodnim. Średnio co roku około 200 wystawców prezentuje nowe materiały i technologie związane z budownictwem. Od kilku lat impreza coraz wyraźniej stawia na efektywne i energooszczędne budownictwo oraz zarządzanie zasobami energetycznymi.

BUD-GRYF to największe wydarzenie budowlane na Pomorzu Zachodnim

Doradcy z różnych specjalności budowlanych pomagali wybrać najdogodniejszy materiał do budowy domu, oraz udzielali wskazówek gdzie najlepiej go zakupić. Dostarczali także niezbędnych informacji, rozdawali potrzebne ulotki i katalogi produktów budowlanych.

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich już po raz 25 odbyły się Targi budowlane BUD-GRYF

Podczas tegorocznej imprezy ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko firmy Alpol Gips, na którym można było uzyskać szczegółowe informacje związane z innowacyjnymi produktami jakie oferujemy naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji.

źródło i zdjęcia: Alpol Gips

Firma powiązana:

Piotrowice II

Telefon 15 836 41 42, (DOK) 41 372 11 10-12
www.alpol.pl, www.stabill.pl, www.satyn.pl, www.huzar.com.pl
dok@piotrowice2.com.pl

Piotrowice II