Aktualności

Nowy projekt rozwojowy dla partnerów Krispol

26.04.2016

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, uruchomił nowy projekt rozwojowo-edukacyjny dla swoich kluczowych Partnerów Handlowych.

W minionym tygodniu, 21 kwietnia, ruszył cykl szkoleń i warsztatów „Profesjonalna sprzedaż stolarki okiennej” prowadzony przez KRISPOL wraz z partnerem – firmą WITALNI. Celem programu szkoleniowego jest dostarczenie uczestnikom unikalnej wiedzy i umiejętności w zakresie doradztwa i sprzedaży stolarki okiennej. W efekcie klienci odwiedzający salony Partnerów KRISPOL mogą się spodziewać najwyższych standardów obsługi i najwyższego profesjonalizmu.

- "Ten nowy projekt rozwojowy jest dopełnieniem bogatego wsparcia merytorycznego, organizacyjnego i marketingowego, jakie zapewniamy naszym Partnerom". – podkreśla Radek Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie KRISPOL.

– "Cieszy nas ogromne zainteresowanie i aktywny udział ze strony Partnerów. Ich chęć ciągłego rozwoju jest dla nas potwierdzeniem, że mamy przyjemność współpracy z najlepszymi".

Równolegle firma cały czas prowadzi "Akademię KRISPOL". W jej ramach prowadzony jest program szkoleń montażowych. Z uwagi na rozbudowę sieci partnerskiej, a także intensywny rozwój asortymentu KRISPOL, szkolenia te zostały w ostatnim czasie zintensyfikowane.

W najbliższych tygodniach producent zamierza też wprowadzić do niego nowe moduły szkoleniowe.

- "W każdej firmie najważniejsi są ludzie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na rozwój i wiedzę – zarówno zespołu KRISPOL, jak i zespołów naszych firm partnerskich". – dodaje Radek Gibki.

– "Chcemy wspólnie, z dumą rozwijać jedną z najsilniejszych marek w branży budowlanej".

źródło i zdjęcia: Krispol

 

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl
biuro@krispol.pl

Krispol