Aktualności

Tikkurila wykłada na warszawskiej ASP

21.04.2016

W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie Tikkurila poprowadzi seminarium dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz pod hasłem "Farby w architekturze". Podczas szkolenia ekspert marki będzie opowiadać o właściwościach chemicznych produktów wykorzystywanych do malowania pomieszczeń, narzędziach przydatnych w projektowaniu wnętrz, a także o najnowszych trendach w branży farbiarskiej, co w przyszłości może ułatwić studentom wykonywanie zawodu architekta. Zajęcia odbędą się w środę, 27 kwietnia br.

- "Ze szkoleniami na warszawskiej ASP jesteśmy obecni już od dłuższego czasu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu Tikkurila dzielimy się ze studentami praktyczną wiedzą na temat farb i ich roli w projektowaniu wnętrz. Chcemy w ten sposób wesprzeć przyszłych architektów w przygotowaniach do pracy w zawodzie, tak by potrafili umiejętnie dobierać farby, które właściwie podkreślą walory estetyczne pomieszczenia, a przy tym będą też funkcjonalne. Nie jest to wcale łatwe zadanie, bo niemal każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia". – mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Seminarium na ASP poprowadzą doświadczeni eksperci, którzy w ciekawy sposób opowiedzą zarówno o teoretycznych jak i praktycznych aspektach farb. Nie zabraknie również wskazówek na temat aktualnych trendów w branży farb oraz najnowszych kolekcji kolorystycznych.

Oprócz ASP w Warszawie, Tikkurila ma na swoim koncie także współpracę z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Szkolenia z udziałem ekspertów Tikkurila składają się z części wykładowej, a także warsztatów, podczas których studenci mogą samodzielnie sprawdzić, jak w praktyce pracuje się z farbami tej marki.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.