Aktualności

Czy zastanawialiście się kiedyś kto stoi za sukcesem marki drzwi exclusive doors?

21.04.2016

Jak powstały i kto czuwał nad zastosowaniem w nich odpowiedniej i innowacyjnej technologi?. Twórca naszych drzwi Piotr Żytkowicz został nagrodzony w plebiscycie miesięcznika Forum Branżowe "Mistrzem Być".

Plebiscyt miał na celu wyłonienie spośród dostawców komponentów do produkcji okien i drzwi, a także samych producentów twórców, którzy swoją pracą wnieśli  istotny wkład w innowacyjność produktów. Nagrodzonych zostało wiele osób z branży, które wniosły istotny wkład w jej rozwój.

Może trochę o samym nagrodzonym. Piotr Żytkowicz branżą stolarki okiennej i drzwiowej zainteresował się już na początku lat 90- tych. W malowniczej miejscowości Piwnicznej Zdroju rozpoczął produkcję okien i drzwi z aluminium i PVC.

Postawił na produkcję okien i drzwi z najwyższej klasy PVC – długoletnia współpraca z niemiecką marką Profine- system Kommerling oraz wiodącą firmą z segmentu dostawców systemów okien i drzwi aluminiowych firmą Schuco.

Rynek zmienia się z roku na rok. Odpowiadając na zapotrzebowanie klienta na dedykowane, wykonywane na indywidualne zamówienie drzwi zewnętrzne Piotr Żytkowicz rozpoczął produkcję nietypowych, innowacyjnych drzwi marki exclusive doors. Każda pojawiająca się na rynku nowinka techniczna jest wdrażana do produktów firmy.

Należy tu wspomnieć wypełnienia ze spieków kwarcowych, czytniki linii papilarnych jako systemy kontroli dostępu, dekoracyjne oświetlenie, czy też dodatki- pochwyty z podświetleniem, elementy dekoracyjne z wysokiej klasy stali nierdzewnej.

W ofercie exclusive doors są już drzwi aluminiowe Schüco wyposażone w system kontroli DCS z bogatą gamą modułów np.: moduł wideo, przycisk dzwonka, czytnik kart lub linii papilarnych.

Źródło i zdjęcia: ŻEMP

Firma powiązana:

ŻEMP – Producent okien i drzwi

Telefon 18 477 84 48
www.zemp.pl
biuro@zemp.pl

ŻEMP – Producent okien i drzwi