Aktualności

Nowy serwis internetowy Śnieżki

14.11.2011

Z myślą o potrzebach profesjonalnych lakierni usługowych FFiL Śnieżka SA stworzyła nową stronę internetową poświęconą linii produktów Proximal.

Nowy serwis internetowy Śnieżki ułatwia dostęp do wszystkich informacji na temat rodziny wyrobów Proximal. Jest przejrzysty i łatwy w nawigacji – umożliwia klientowi wybór najodpowiedniejszego produktu, a także filtrowanie danych. Dla internautów dostępne są: wyszukiwarka, szczegółowe opisy produktów, wsparcie techniczne oraz opis zastosowanych przy produkcji farb proszkowych technologii i innowacji.

W zakładce „pliki do pobrania” znaleźć można łatwe do wydrukowania, szczegółowe karty techniczne i atesty produktów marki Proximal. Produkty pod marką Proximal to seria, na którą składają się wysokiej jakości farby proszkowe. W jej portfolio mieszczą się produkty wytwarzane na bazie żywic poliestrowych, epoksydowych oraz mieszanek hybrydowych, epoksydowo-poliestrowych. Niezawodne i łatwe w użyciu sprawiają, że praca z ich zastosowaniem staje się przyjemnością.

Źródło: Śnieżka

Więcej