Aktualności

Zakończył się kolejny cykl szkoleń Lindab "Akademia Profesjonalnego Dekarza"!

18.04.2016

Podczas tegorocznej edycji, dwudniowe szkolenie pod okiem ekspertów Lindab przeszło aż 133 dekarzy. Zainteresowanie znacznie przekroczyło oczekiwania organizatora - pomimo utworzenia 5 dodatkowych terminów, w ciągu 3 miesięcy nie udało się zaprosić wszystkich chętnych.

W 2016 roku szkolenia przeszły głęboką metamorfozę. Program został znacznie poszerzony przy jednoczesnym wydłużeniu części poświęconej na naukę praktycznych umiejętności. Znacznym udoskonaleniem było również przestronne, profesjonalne zaplecze szkoleniowe wyposażone w zróżnicowane konstrukcje, symulujące szkielety dachowe.

W 2016 roku szkolenia przeszły głęboką metamorfozę

Cały ciężar organizacyjny, począwszy od poszukiwania uczestników, poprzez promocję wydarzenia, aż po przygotowanie stanowisk i przestrzeni szkoleniowej wziął na siebie główny organizator, firma Lindab. Wsparcie w zakresie merytorycznym i technicznym zapewnili partnerzy:

Wsparcie w zakresie merytorycznym i technicznym zapewnili partnerzy

Kadra dydaktyczna składała się z fachowców z wieloletnim doświadczeniem. W tym roku jednym z prowadzących był Pan Krzysztof Patoka z firmy Marma, który prezentował prawidłowy montaż membrany separacyjnej do wentylacji dachów. Segment poświęcony produktom Lindab poprowadził Kierownik Produktu PLX i SRP, mistrz dekarski, Pan Waldemar Piela. Praca w małych, 10-osobowych grupach gwarantowała zachowanie wysokiego poziomu dydaktycznego i umożliwiała każdemu z uczestników indywidualne konsultacje. 

Kadra dydaktyczna składała się z fachowców z wieloletnim doświadczeniem

Gratulujemy osobom, które ukończyły Akademię Profesjonalnego Dekarza i zapraszamy wszystkich chętnych na kolejną edycję, która odbędzie się w pierwszym kwartale 2017 roku.

źródło i zdjęcia: Lindab

 

Firma powiązana:

Lindab Sp. z o.o.

Telefon 22 250 50 50
www.lindab.pl
info@lindab.pl

Lindab Sp. z o.o.