Aktualności

TANGO Black&White firmy SKOFF – siła emocji

15.04.2016

W SKOFF wiemy jak dużą rolę w architekturze wnętrz odgrywają detale. To one jakościowo uzupełniają projekt oraz decydują o charakterze danego pomieszczenia. Skala, bryła, kolor, a w przypadku oświetlenia także i natężenie oraz barwa światła, w niebagatelny sposób wpływają na optyczny odbiór oraz klimat przestrzeni. Mówiąc w skrócie, to dzięki tym drobnym elementom czujemy się "jak w swoim w domu".

Siła emocji, harmonia formy i piękno materiałów były inspiracją dla dwóch nowych opraw w rodzinie Music Line. TANGO Black & White Collection to wyjątkowa propozycja dla osób lubiących wyszukane, doskonale zaprojektowane wnętrza – począwszy od awangardowego kolażu form i kolorów w stylu glamour, na estetycznym i harmonijnym minimalizmie skończywszy.

Podobnie jak inne oprawy z rodziny Music Line, także oprawy z serii TANGO Black & White zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Barwione, anodowane aluminium korpusu połączyliśmy z ultra nowoczesnym, semi-transparentnym tworzywem sztucznym, stanowiącym materiał dyfuzora wiązki LED.

Oprawy serii TANGO Black & White są dostępne w wersjach: standard i short, a także posiadają te same wartości fotometryczne co inne oprawy z serii TANGO, dlatego mogą być wykorzystywane w podobnych uwarunkowaniach architektonicznych. Do wyboru proponujemy trzy kolory świecenia modułu LED: biały, ciepły biały oraz niebieski. Jaki wybierzesz do swojego wnętrza?

źródło i zdjęcia: SKOFF

Firma powiązana:

SKOFF sp. z o.o.

Telefon 32 215 28 93
www.skoff.pl
info@skoff.pl

SKOFF sp. z o.o.