Aktualności

Zaloguj się w kuchni z FRANKE!

15.04.2016

Kulinarna wyobraźnia, energia i pasja tworzenia w poszukiwaniu nowych smaków, czyli "Login: Kuchnia" – autorski program kulinarny, sponsorowany przez markę Franke, startuje z kolejnym sezonem już dziś, 15 kwietnia o godz. 16.55 na antenie TVP HD.Drugi sezon programu "Login: Kuchnia" przybliży widzom świat kulinarnych blogerów. Na antenie zdradzą oni swoje kulinarne sekrety, opowiedzą, na czym polega prowadzenie bloga i czy może to być sposób na życie.

Ale to nie wszystko! Starania blogerów zostaną poddane surowej ocenie profesjonalnych szefów kuchni. Widzowie przekonają się, czy blogerzy rzeczywiście potrafią gotować i co o ich umiejętnościach sądzą znakomici szefowie kuchni. W każdym odcinku inny szef będzie oceniał technikę, tempo pracy oraz wybory składników blogera. Nie zabraknie zachwytów, ale też ostrej krytyki. Dowiemy się także, jak z tych samych zadań wybrnęliby sami szefowie kuchni. Wszyscy uczestnicy programu, tworzyć będą swoje popisowe dania korzystając z urządzeń Franke.

Drugi sezon "Login: Kuchnia" otwiera starcie blogerki Agaty Jędraszczak i szefa kuchni Marcina Budynka. Czy Kuchnia Agaty obroni się przed surową oceną profesjonalisty?

Bohaterami kolejnych odcinków serii "Login: Kuchnia" będą twórcy blogów: Kuchniokracja, Madame Edith, Qchenne inspiracje czy Leon Myszkowski - syn Justyny Steczkowskiej. Wśród szefów kuchni zobaczymy doskonale znane i lubiane osobowości: Jana Kuronia czy Giancarlo Russo.

Program prowadzi dziennikarka i blogerka kulinarna Aga Kozak, specjalizująca się w pisaniu o jedzeniu i sztuce, znana m.in. z programu "Słodko i wytrawnie".

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke