Aktualności

Moskitiery okienne Wichers

14.04.2016

Moskitiera okienna przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej czy aluminium. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów typu "Z", czy też obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana na oknie moskitiera podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Profil moskitiery wykonany jest z walcowanego aluminium o przekroju prostokąta z wargą maskującą lub bez. Malowany jest farbami proszkowymi w kolorze podstawowym białym, czekoladowy-brąz i złoty dąb. Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV.

W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka koloru popielatego lub czarna, która wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV, o wymiarach oczek ca. 1 x 1 mm.

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów i tarasu. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez. Moskitiery balkonowe wykonujemy w kolorach białym, brązowym lub na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarna. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości przeźroczystą płytą z tworzywa sztucznego (chroni przed uszkodzeniem siatki przez zwierzęta domowe). Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy zamka kulkowego utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

INSTRUKCJA KONSERWACJI MOSKITIERY

Moskitierę, która uległa zabrudzeniu, po zdjęciu z okna, należy myć gąbką letnią wodą z dodatkiem mydła. Po usunięciu zabrudzenia spłukać czystą wodą. Do mycia nie używać detergentów. Moskitiera jest wyrobem przystosowanym do używania przez okres całego roku. Demontaż moskitiery na okres zimy przedłuża jej żywotność.

źródło i zdjęcia: Wichers

Firma powiązana:

WICHERS

Telefon 22 787 52 52
www.wichers.com.pl
wichers@wichers.com.pl

WICHERS