Aktualności

Drzwi harmonijkowe TS

13.04.2016

Mieszkanie "za szybami" jest od dawna kojarzone z nadzwyczajnym standardem mieszkania. Naturalne połączenie domu z ogrodem zapewnia zimą wiecej światła, natomiast latem więcej wolnej przestrzeni - odrobinę zbliżenia do natury.
Drzwi harmonijkowe TS chronią przed wiatrem i złą pogodą za pomocą specjalnego systemu uszczelnienia i termicznie izolowanych profili.

Nowoczesne profile aluminiowe o wysokiej stabilności, zapewniają dużo światła i jednocześnie bezpieczeństwo. Duże powierzchnie szyb pozwalają uzyskać efekt jasnych i przyjaznych pomieszczeń.

Drzwi harmnijkowe TS można z łatwością otwierać. Razem zsunięte zajmują niewiele miejsca i tym samym umożliwiają szeroki widok. Maksymalna szerokość drzwi to 7m, system zapewnia mozliwość otwierania do zewnątrz lub do wewnątrz. Drzwi harmonijkowe znajdą zastosowanie również w bal- konach, można je przeobrazić w oszklone werandy - jest to interesujące rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w blokach.Tym sposobem można chronić się przed hałasem, zimnem, śniegiem i pozostałymi warunkami pogodowymi, uzyskując jednocześnie przytulny kącik w swoim mieszkaniu.

Nowoczesne profile aluminiowe o wysokiej stabilności, zapewniają dużo światła i jednocześnie bezpieczeństwoDrzwi harmonijkowe TS to inwestycja w przyszłość. Dajcie Państwo swemu mieszkaniu nowe oblicze. Konstrukcje aluminiowe produkowane są na miarę i przez to zapewniają indywidualne możliwości architektoniczne. Szeroka gama kolorów zaspokoi gust każdego klienta. Oferujemy Państwu niezobowiązujące doradztwo w tym zakresie. Z pewnością znajdziemy dla Państwa odpowiednie i indywidualne rozwiązanie.

Profile aluminiowe izolowane termicznie zostawią zimno i wiatr na zewnątrz !

  • Indywidualnie, według Państwa życzeń
  • Fachowe wykonanie
  • Najlepszej jakości materiały
  • Trwałość i wytrzymałość - z GWARANCJĄ 

Bezprogowe prowadnice drzwi harmonijkowych TS mają zastosowanie również w budownictwie przemysłowym. Przykładowo poprzez tego rodzaju zabudowę można powiększyć powierzchnię własnego sklepu lub powierzchnię wystawową zapewniając swym klientom poczucie komfortu.

Miejsca zastosowania: ogrody zimowe, balkony, kawiarnie uliczne, kryte baseny i ściany oddzielające w biurach.

źródło i zdjęcia: TS Polska

Firma powiązana:

TS Polska

Telefon 48 340 26 86
www.ts-alu.pl
info@ts-alu.pl

TS Polska