Aktualności

Premierowa oferta Franke na targach Eurocucina 2016 w Mediolanie

13.04.2016

Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi Eurocucina 2016. To doskonałe miejsce na zaprezentowanie najnowszej kolekcji Frames by Franke.

System Frames by Franke oparty jest na koncepcji kuchni kompletnej, idealnie dopasowanej do oczekiwań użytkownika i jego stylu życia. To rewolucyjna modułowa linia, składająca się z 44 elementów, które tworzą przyjazną przestrzeń, urzekającą pięknem, harmonijnym wzornictwem i ergonomią. Inspiracją do stworzenia Frames by Franke stała się codzienność widziana z perspektywy kuchni. Bo to właśnie kuchnia stanowi centralny punkt na planie domu i najważniejsze miejsce spotkań domowników. 

Eurocucina to najbardziej prestiżowe i największe targi wyposażenia kuchennego w Europie. Przyciągają tysiące zwiedzających chcących poznać najnowsze trendy oraz innowacje z branży. Każda edycja gości wielu architektów, dziennikarzy, projektantów i oczywiście producentów oraz dostawców urządzeń kuchennych, którzy prezentują swoje nowości.
Z okazji targów Grupa Franke uruchomiła profil na Facebooku, gdzie znajdują się najświeższe informacje dotyczące najnowszej oferty oraz aktywności marki.

https://www.facebook.com/frankegroupglobal/

Międzynarodowe Targi Eurocucina 2016 odbywają się w dniach 12-17 kwietnia 2016 w Mediolanie.

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke