Aktualności

Facebook'owy ekspert Magnata

08.11.2011

Jak urządzić lub odświeżyć mieszkanie, aby zachwycało? Każdy, kto szuka odpowiedzi na to pytanie, koniecznie powinien zajrzeć na facebook'owy profil marki Magnat, gdzie we wtorki i czwartki profesjonalnych porad w zakresie aranżacji wnętrz, kompozycji i doboru kolorystyki udziela ekspert – Pani Monika Dąbrowska.

Aranżacja wnętrza to nie lada wyzwanie i jednocześnie sztuka, w której łatwo popełnić błędy. Dlatego czasami warto skonfrontować swoje wizje z profesjonalistą, który podpowie co zastosować, a czego unikać, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy.

Teraz, dzięki nowej usłudze na profilu Magnata, na platformie facebook, każdy może uzyskać zindywidualizowaną poradę eksperta w zakresie aranżacji wnętrz, kompozycji i doboru kolorystyki. We wtorki i czwartki, w godzinach od 9:00 do 14:00 kreatywnych porad udziela fanom Magnata pani Monika Dąbrowska – projektantka wnętrz. Aby je uzyskać, wystarczy opisać swoje wątpliwości lub po prostu zamieścić zdjęcie projektowanego pomieszczenia wraz z nurtującym pytaniem. Pytajcie, komentujcie i zmieniajcie Wasze mieszkania razem z Magnatem. Bez wątpienia efekty będą zadziwiające!

Facebook'owy ekspert Magnata: Monika Dąbrowska – projektant wnętrz Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (1999 r.) i Prywatnej Szkoły Artystycznej w Warszawie (2003 r.) Pomysłodawczyni projektu artystycznego „KURNIK”. Od 2004 r. zajmuje się projektowaniem wnętrz: projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz wizualizacje komputerowe na zlecenia prywatnych inwestorów. Współpracuje z wykonawcami i prowadzi nadzory autorskie. W 2006 r. na zlecenie TVP projektowała i realizowała scenografie do reklam, a w 2007 r. asystowała przy tworzeniu scenografii do filmu „Wszystko” w reżyserii G. Renarda. Autorka wielu rysunków i prac graficznych wykonywanych na prywatne zlecenia (prace doktorskie, badania naukowe, loga, prace graficzne i kolorystyczne do filmów dokumentalnych).

Źródło: Śnieżka

Więcej

Firma powiązana:

Magnat

Telefon 14 681 11 11
www.magnatfarby.pl

Magnat