Aktualności

Napędy do bram przesuwnych Marantec

08.04.2016

Bramy zewnętrzne i napędy muszą być odporne na wiele czynników: deszcz, wiatr, zimno i upał stawiają wysokie wymagania materiałom wykonania i funkcjonalności. Zastosowanie niewymagających konserwacji materiałów o najwyższej jakości wspiera nasze dążenie do uzyskania podwyższonej trwałości i bezawaryjnego działania napędów.

Aby sprostać wymaganiom użytkowników prywatnych i tych w sektorze przemysłowym, stosujemy różne rozwiązania automatyki, napędy Comfort i Dynamic.

Comfort 860 S, 861 S

Klasa w środku i na zewnątrz

Napędy przesuwne Comfort 860 S i Comfort 861 S mają dużą moc, dzięki czemu są właściwym wyborem do ciężkich bram przesuwnych. Mimo swojej mocy są niezwykle kompaktowe. W eleganckiej obudowie z wysokiej jakości aluminium perfekcyjnie pasują do Twojej bramy przesuwnej.

Napędy Comfort 860 i 861 są tak samo mocne jak te z serii SComfort 860, 861

Napędy w słupkach do Twojej bramy przesuwnej

Napędy Comfort 860 i 861 są tak samo mocne jak te z serii S. Zintegrowane w smukłych słupkach aluminiowych doskonale dopasowują się do ogrodzeń. Standardowo oferujemy dwie wysokości słupków, jednak jest możliwość wykonania słupka na specjalne życzenie od 95 cm do maksymalnie 2,1 m.

Comfort 880, 881

Nasze napędy Comfort 880 i Comfort 881 mają podstawę wykonaną z ciśnieniowego odlewu aluminiumMocna podstawa dla trwałości

Nasze napędy Comfort 880 i Comfort 881 mają podstawę wykonaną z ciśnieniowego odlewu aluminium, a obudowę z trwałego tworzywa sztucznego, co przekłada się na bardzo lekki i zgodny z trendami wygląd. Oprócz walorów zewnętrznych napędy te cieszą ich użytkownika niezwykle cichą pracą.

źródło i zdjęcia: Marantec

Firma powiązana:

Marantec Polska Sp. z o.o.

Telefon 61 894 17 41
www.marantec.pl
info@marantec.pl

Marantec Polska Sp. z o.o.