Aktualności

Nowe „Dekoratorium” od Śnieżki

08.11.2011

„Dekoratorium” – magazyn wydawany przez FFiL Śnieżka S.A. zyska nowe oblicze internetowe. Realizację nowego serwisu www oraz jego późniejszą bieżącą rozbudowę powierzono agencji Ideo.

„Dekoratorium” to customowy magazyn wnętrzarski wydawany przez FFiL Śnieżka S.A. Lifestylowy kwartalnik inspiruje, podsuwa pomysły i zachęca do zmian we wnętrzach czytelników, przekonując jednocześnie, że dobór kolorów może być prosty i dostarcza dobrej zabawy. Nowoczesny, bazujący na wysokiej jakości fotografiach wnętrz i dekoracji magazyn stanowi nawiązanie do zasady, że to oczy kupują.

Jeszcze do niedawna Dekoratorium istniało jedynie w formie drukowanej. Wiemy, że taka forma ma swoje ograniczenia – przede wszystkim nie możemy z nią dotrzeć do wszystkich zainteresowanych – mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. marketingu FfiL Sniezka S.A. Dzięki nowej stronie internetowej nie tylko dotrzemy do szerszego grona odbiorców ale także na bieżąco będziemy mogli śledzić nowe trendy w dekoracji – dodaje Łukasz Dobrowolski.

W pierwszym etapie pod adresem www.dekoratorium.com został stworzony Landing Page, który w ciągu miesiąca ustąpi miejsca serwisowi informacyjnemu. W nowym „Dekoratorium” od Śnieżki – Internauta znajdzie przede wszystkim wszelkie materiały publikowane w magazynie. W dalszym etapie Ideo zajmie się bieżąca rozbudową serwisu w kierunku vortalu poruszającego szeroki zakres tematów związanych z dekoracją.

Źródło: Śnieżka

Więcej