Aktualności

Izohan na BULGARIA BUILDING WEEK

07.04.2016

W dniach 16-19.03.2016 firma Izohan sp. z o.o. wzięła udział w Międzynarodowych Targach BULGARIA BUILDING WEEK, które odbyły się w Sofii. Są to największe i najbardziej znane targi budowlane w Bułgarii, które odwiedzają nie tylko Bułgarzy, ale również zainteresowani tematyką budownictwa z całego półwyspu bałkańskiego.

Na targi pojechaliśmy na zaproszenie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii. Mocno należy podkreślić, że ciepłe i serdeczne przyjęcie WPHI stworzyło bardzo pozytywną atmosferę na wspólnym stoisku targowym. Wśród odwiedzających nasza oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyróżnialiśmy się zarówno jakością prezentowanych materiałów jak i szerokością oferty.

- "Promocję firmy, na stoisku targowym, możemy w 100% uznać za udaną. Przeprowadziłyśmy liczne rozmowy z bułgarskimi firmami z branży budowlanej, poznając trendy i zainteresowania klientów na tamtejszym rynku. Liczymy na długofalową współpracę z zapoznanymi kontrahentami". – mówi Tatiana Naliwajko-Dziedzic z działu eksportu Izohanu, która wraz z Alicją Jędrzejewską–Hiller reprezentowały naszą firmę podczas targów.

źródło i zdjęcia: Izohan

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan