Aktualności

Technologia Finco-Stal

07.04.2016

Specjalistyczne maszyny, urządzenia i nowoczesna technologia to następny powód, dla którego docenicie Państwo nasze wyroby. Maszyny, które stosujemy do profilowania blach skonstruowano na nasze zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze produkty. Długość oferowanych przez naszą firmę obróbek (wiatrownice, kalenice, pasy nad- i podrynnowe) może osiągać od 1 do 8 metrów. Wykonujemy je z tego samego surowca, co zamówiony dach.

Przygotowujemy blachę na miarę Państwa dachu, według danych uzyskanych z pomiarów istniejącej więźby dachowej. Stosowany przez nas program komputerowy optymalizuje sposób cięcia blachy na najbardziej skomplikowany dach. Daje to dużą oszczędność surowca i ułatwia montaż. Nawet w środku sezonu budowlanego nasz zakład produkcyjny realizuje zamówienia w terminie kilku dni.

Dla zapewnienia pełnej satysfakcji naszych klientów produkowane przez nas wyroby poddawane są stałej, rygorystycznej kontroli. Próbki blach badane są laboratoryjnie, dzięki temu blachy na Państwa dach mogą być objęte tak długimi gwarancjami. Nasze wyroby produkowane są w oparciu o Normy Europejskie.

źródło i zdjęcia: Finco-Stal

Technologia Finco-Stal

Firma powiązana:

FINCO-STAL

Telefon 46 857 82 52, 600 817 461
www.fincostal.com.pl
fincostal@fincostal.com.pl

FINCO-STAL
Zobacz produkty: