Aktualności

Listwa izolująca akustycznie Exte

07.04.2016

Nowa listwa izolująca akustycznie firmy Exte podwyższa ochronę przed hałasem w sposób efektywny i wymaga tylko małych nakładów. Zapobiega ona przedostawanie się hałasu poprzez szczelinę wylotową do skrzyni roletowej. Poprzez zamontowanie listwy osiąga się izolacyjność akustyczną 40 dB.

Jeżeli dodatkowo skrzynia roletowa jest od strony wewnętrznej pokryta tynkiem, to poziom hałasu maleje do 45 dB. Wykonana w formie profil z dwoma wypustkami, nowa listwa zamyka całkowicie szczelinę wylotową skrzyni roletowej.

Ulepsza znacznie izolację akustyczną skrzyń roletowych: Listwa izolująca akustycznie firmy EXTE

Prosty montaż i demontaż

Montaż jest bardzo prosty: Wystarczy włożyć profil od dołu na porzeczkę zamykającą roletę i przykręcić. Profil dociska uszczelkę gumową od dołu do listwy - gotowe. Przy wymianie zwoju monter po prostu odkręca profil i wyciąga pancerz ze skrzyni. Listwę izolującą akustycznie można w każdej chwili bez problemów dodatkowo zamontować. Dodatkowa zaleta: Ich zakładki zakrywają śruby, poprzednio zamontowanego stopera.

Pozytywne skutki uboczne

Listwy izolujące akustycznie dla zwojów mini i maksi oferowane przez firmę EXTE, zapewniają wysoką izolację dźwiękową, są tanie, przyjemne dla oka i zapobiegają w zamkniętym stanie zagnieżdżanie się owadów w skrzyni roletowej.

źródło i zdjęcia: Exte

Firma powiązana:

Exte

Telefon 32 332 04 06, 32 237 03 70
www.exte.pl
exte@exte.pl

Exte