Aktualności

Kolejny certyfikat dla Tubes International

06.04.2016

Na początku marca nasza firma otrzymała certyfikat, potwierdzający spełnienie wymagań normy EN15085, przyznany przez TÜV NORD.

Spełnienie restrykcyjnych wymogów normy EN15085 pozwala na wytwarzanie nowych elementów, z wykorzystaniem procesu specjalnego, jakim jest spawanie, w sektorze kolejnictwa. Uzyskany stopień CL1 umożliwia wykonywanie spoin sklasyfikowanych w klasie od CP A do CP D. Certyfikat to potwierdzenie najwyższego standardu warsztatu spawalniczego, jak i pracujących w nim specjalistów.

Znaleźliśmy się w wąskim gronie warsztatów spawalniczych w Polsce, które spełniają restrykcyjne wymagania jakościowe określone w normie. Należy podkreślić, że jesteśmy jedyną w Polsce firmą, o profilu elastycznych przewodów, spełniającą wymagania normy EN 15085. Pełen zakres usług, jakie możemy świadczyć, znajduje się na stronie www.en15085.net.

Proces certyfikacyjny przeprowadziła renomowana jednostka TÜV NORD. To jednostka wywodząca się z niemieckiego rynku, na którym obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy odnośnie przemysłu kolejowego. Certyfikat pozwala ubiegać się naszej firmie o realizację najbardziej wymagających prac dla przemysłu kolejowego.

źródło i zdjęcia: Tubes International