Aktualności

To nie jest piec na pelety - Stûv P-10 firmy Kominki Kozłowski

05.04.2016

Główną funkcją Stûv P-10 jest ogrzewanie pomieszczeń za pomocą granulatu. Jego opatentowana technologia i charakterystyczne wzornictwo wyróżnia go od każdego innego urządzenie grzewczego na pelety na rynku.
Kształt urządzenia i jego niezrównany obraz płomienia Stûv P-10 może upiększyć każdego nowoczesne wnętrze.

Płomień

W odróżnieniu od innych urządzeń grzewczych na pelety, Stuv P-10 oferuje relaksujący, przyjemny i zabawny obraz płomienia. Duże szkło sprawia, że piękne płomienie są wszechobecne i zwiększają promieniowanie cieplne. Stuv P-10 jest również pierwszym urządzeniem grzewczym na pelety, który można obracać na 45 ° w lewo i w prawo, co pozwala na bezpośrednie promieniowanie cieplne.

Rzeczywiście, główną funkcją Stûv P-10 to ogrzewania pomieszczeń za pomocą granulatu

Architektura

Stuv P-10 jest oczywistym wynikiem przekonania, że w produktach Stûv kształt nie może być oddzielony od architektury gdzie jest w 100% zintegrowany. Prawidłowe korzystanie z materiałów i prostota tego produktu pozwalają na interakcję, jak żaden inny z granicami strukturalnych w każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej.

Ciche ogrzewanie

Odkryj tutaj koncepcję pierwszego urządzenia grzewczego pelet Stûv i inspiruj wyobraźnię. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej, zarejestruj się aby uzyskać informacje na temat rozwoju i dostępności produktów.

Odkryj tutaj koncepcję pierwszego urządzenia grzewczego pelet Stûv i inspiruj wyobraźnię

Łatwy załadunek

Pelety są zwykle sprzedawane w 15 kg workach, a to może być przeszkodą dla wielu. Dlatego zbiornik osadu w Stuv P-10 wprowadza się w dolnej części, co ułatwia napełnianie jak użytkownik wypełnia pelty do leja na wysokości bioder. Przednie drzwi umożliwią łatwy dostęp do kosza.

Personalizacja

Podstawa na Stûv P-10 została zaprojektowana tak aby każdy mógł spersonalizować materiały i kolory. Drewno, metal, szkło, kamień, tkanina itd... Jakie są wasze pomysły?

źródło i zdjęcia: Kominki Kozłowski

Firma powiązana:

Kominki Kozłowski - Przedstawiciel na Polskę

Telefon 22 723 90 98, 22 723 86 91, 602 226 800, 602 735 727
http://kominki-kozlowski.pl
info@kominki-kozlowski.pl, info@induplus.info.pl

Kominki Kozłowski - Przedstawiciel na Polskę