Aktualności

Hatek: Domy od projektu do stanu deweloperskiego

05.04.2016

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu budownictwem nowoczesnym i energooszczędnym rozpoczęliśmy prefabrykację i budowę domów szkieletowych. Wykonujemy domy od projektu do stanu deweloperskiego. Nasze domy spełniają warunki budynku energooszczędnego. Dodatkowo dzięki niskiej akumulacji ciepła mają Państwo możliwość szybkiego nagrzania pomieszczeń do pożądanej temperatury, co powoduje racjonalne gospodarowanie energią.

Otrzymują Państwo możliwość wybrania projektu wykonanego przez biuro specjalizujące się w projektowaniu domów z drewna, lub adaptacji własnego projektu. Krótki okres realizacji od około 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, do około 16 tygodni w stanie deweloperskim pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i nieporównywalnie szybciej cieszyć się niepowtarzalnym i przyjaznym klimatem własnego domu, w porównaniu do domu wykonanego w technologii murowanej.

DLACZEGO NASZE DOMY?

Drewno jest materiałem ekologicznym i naturalnie odnawialnym.

Otrzymują Państwo możliwość wybrania projektu wykonanego przez biuro specjalizujące się w projektowaniu domów z drewna, lub adaptacji własnego projektu

Nasze domy spełniają warunki domów energooszczędnych - współczynnik przenikalności cieplnej wynosi U = 0,194 do 0,157 W/m2K przy grubości ściany zewnętrznej od 284 do 344 mm.

Nasze domy spełniają warunki domów energooszczędnych

Ta eliminacja stropu (typu Filigran czy Teriva) na etapie projektu "odciąża" konstrukcję i pozwala zaoszczędzić dodatkowo poprzez zastosowanie lżejszych ścian i fundamentów. Wszystkie materiały użyte do produkcji domu spełniają wymagania normy europejskiej oraz posiadają wymagane certyfikaty jakościowe.

Wszystkie materiały użyte do produkcji domu spełniają wymagania normy europejskiej oraz posiadają wymagane certyfikaty jakościowe

Klient ma możliwość wybrania zakresu realizacji: Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jest szczegółowo omawiany zakres prac i rodzaj użytych materiałów, a następnie kalkulowany. Możliwość wybrania projektu wykonanego przez biuro specjalizujące się w projektowaniu domów z drewna lub adaptacji własnego projektu.

Klient ma możliwość wybrania zakresu realizacji: Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Większa powierzchnia wewnętrzna o około 10% w stosunku do domów murowanych oraz możliwość wprowadzenia się bezpośrednio po zakończeniu prac. Krótki okres realizacji od około 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, do około 16 tygodni w stanie deweloperskim.

Większa powierzchnia wewnętrzna o około 10% w stosunku do domów murowanych oraz możliwość wprowadzenia się bezpośrednio po zakończeniu prac

Macie Państwo do czynienia tylko z jednym wykonawcą. Niepowtarzalny i przyjazny klimat wewnątrz domu. Gwarancja stałej ceny przez okres 6 miesięcy od podpisania umowy. Gwarancja dobrej jakości wykonania oparta o doskonale wyszkoloną kadrę stałych fachowców.

źródło i zdjęcia: Hatek

Firma powiązana:

HATEK Janusz Zaręba Sp. j.

Telefon 23 692 77 31
www.hatek.com.pl
hatek@hatek.com.pl

HATEK Janusz Zaręba Sp. j.