Aktualności

Jedynka Fasadowa zwiększa paletę barw

05.04.2016

Elewacja to wizytówka domu, reprezentatywny element posesji podkreślający jej wyjątkowy charakter. Pełni ona ważną funkcję estetyczną, ale również chroni budynek przed niesprzyjającą pogodą. Gdy okazuje się, że zewnętrzne powierzchnie potrzebują już odświeżenia, z pomocą przychodzi Jedynka Fasadowa - akrylowa farba do elewacji i wnętrz zapewniająca trwałe kolory odporne na warunki atmosferyczne. W tym roku szeroka paleta barw powiększyła się o pięć nowych odcieni - błękitu, szarości, zieleni, beżu i brązu, zapewniając konsumentowi wybór spośród 238 atrakcyjnych kolorów.

Żeby dom cieszył mieszkańców swoim widokiem oraz wzbudzał zachwyt sąsiadów i przechodniów warto dokładnie przemyśleć, jaki kolor farby do elewacji wybrać. Powinien pasować do budynku i harmonijnie wkomponowywać się w otoczenie, dodając jednocześnie posesji uroku. Jedynka Fasadowa dzięki bogatej propozycji kolorów do zabarwienia pozwala znaleźć odcień nadający ładny wygląd elewacji, współgrający jednocześnie z innymi elementami zewnętrznymi domu jak dach, okna, rynny, a także z otaczającym krajobrazem i zabudowaniami.

Wygląd w przypadku elewacji to jednak nie wszystko, bardzo istotne są również walory praktyczne. I tu Jedynka Fasadowa ma wiele do zaoferowania: to ekologiczna farba, która tworzy matowe, odporne na warunki atmosferyczne powłoki dając długotrwały rezultat dekoracyjno-ochronny. Produkt ten charakteryzuje się idealną przyczepnością do podłoża, a ich mikroporowata powłoka zapewnia prawidłową mikrowentylację pomalowanej powierzchni. Na uwagę zasługuje również łatwość stosowania oraz bardzo duża wydajność farby – 1 litr wystarcza bowiem na ok. 8 m2 przy jednokrotnym malowaniu. Wysoko ceniony przez użytkowników jest także efekt jednolitej powłoki, bez widocznych smug od wałka.

Farbę można swobodnie stosować do malowania tynków cementowych i cementowo-wapiennych na zewnątrz, jak również ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Przeznaczona jest także do dekoracyjnego malowania powierzchni betonowych. Jedynka Fasadowa z możliwością zabarwienia na 237 kolorów dostępna jest w pojemnościach 0,9l, 2,7l i 9l.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.