Aktualności

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe – Odkryciem Roku 2011

07.11.2011

Firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe otrzymała nagrodę Laur Klienta – Odkrycie Roku 2011.

Nagroda jest przyznawana firmom oferującym innowacyjne produkty, zdobywającym klientów i cieszącym się znaczącym wzrostem popularności. Doceniono pionierską działalność firmy w dziedzinie promocji podłóg bambusowych na polskim rynku i perspektywy jej rozwoju.

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe jest liderem w sprzedaży podłóg wykonanych z bambusa, w którym się specjalizuje. Oprócz niego oferuje szeroką gamę wysokiej klasy desek podłogowych. Klientom dostarcza podłogi łazienkowe, tarasowe, parkiet przemysłowy, podłogi sportowe, listy wykończeniowe, chemię budowlaną oraz produkty do pielęgnacji podłogi.

Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe – Odkryciem Roku 2011

Nagroda Odkrycie Roku 2011 bardzo nas cieszy. Doceniono naszą innowacyjność i odwagę we wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań. Nagroda jest tym cenniejsza, że przyznawana jest nielicznym firmom na podstawie oceny innowacyjnego charakteru produktu, perspektyw rozwoju i dynamiki wzrostu – mówi Edyta Gniadek, Prezes Zarządu Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Sukces firmy opiera się na trzech głównych wartościach – ekologii, jakości i wiedzy. Ekologia przejawia się poprzez wykorzystanie do produkcji podłóg drewna plantacyjnego z odnawialnych źródeł. Drewno jest dokładnie monitorowane w trakcie całego procesu produkcyjnego.O jakość dbamy znając miejsce produkcji, sposób pozyskiwania surowca oraz kontrolując jakość drewna bezpośrednio u producentów. Mamy również odpowiednie certyfikaty i atesty – mówi Edyta Gniadek

Produkty firmy przechodzą odpowiednie badania w poznańskim Instytucie Technologii Drewna, dzięki czemu ich właściwości są dokładnie znane zaś firma i jej klienci dysponują pełną wiedzą na ich temat.

Laur Klienta Odkrycie Roku 2011 potwierdza, że rozwój firmy wiąże się z większą rozpoznawalnością wśród klientów i rosnącym zainteresowaniem bambusem jako surowcem.

Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Więcej