Aktualności

Jubileuszowa edycja programu Fakro dla dekarzy "Fach na dach"

05.04.2016

Z dniem 21 marca 2016 roku, ruszyła kolejna – już dziesiąta edycją programu "Fach na dach". Program ten kierowany jest do fachowców montujących produkty FAKRO. Za spełnienie warunków określonych w regulaminie oraz zebranie odpowiedniej ilości punktów, uczestnicy mogą je wymieniać na produkty lub usługi dostępne w Katalogu Nagród.

Dla uczestników po jednym z danego województwa, którzy zgromadzą największą ilość punktów, rozdane zostanie 16 Nagród Głównych – zestaw elektronarzędzi MILWAUKEE. Tegoroczna edycja powiązana jest z jubileuszem FAKRO, które w tym roku świętuje 25- lecie działalności. Z tej okazji ogłoszony został konkurs, w którym wygrać można 8 pakietów VIP na wydarzenie sportowe, odbywające się w dniach 15-17.06.2016 r. we Francji. Ady otrzymać nagrodę Fachowiec zgłasza się do programu i przesyła na adres FAKRO instrukcje montażu o wartości 300 pkt. Dekarz, który zapisze się lub należy do KLUBU FACHOWCA FAKRO, otrzyma 40 punktów do wykorzystania w konkursie.

Z dniem 21 marca 2016 roku, ruszyła kolejna – już dziesiąta edycją programu "Fach na dach"

Dla uczestników po jednym z danego województwa, którzy zgromadzą największą ilość punktów, rozdane zostanie 16 Nagród Głównych

Szczegóły dotyczące programu oraz konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.fakro.pl na portalu www.myfachowcy.info oraz pod numerem telefonu 18 444 03 42.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro