Aktualności

Dywaniki Brilliance z oferty Coram - Dodaj blasku swojej łazience

01.04.2016

Nowe dywaniki łazienkowe Sealskin to kwintesencja elegancji i komfortu. Wykonane ze szlachetnych tkanin, perfekcyjnie wykończone, utrzymane w modnych kolorach, są szczególną propozycją w ofercie firmy Coram Poland.

Tworząc nową kolekcję dywaników Brilliance firma Sealskin wykorzystała swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji łazienkowych tekstyliówTworząc nową kolekcję dywaników Brilliance firma Sealskin wykorzystała swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji łazienkowych tekstyliów. Szeroka gama produktów w kolekcji jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego konsumenta, który pragnie mieć wybór i dla którego równie ważne jak wzornictwo jest jakość oraz wykończenie produktu. 

Brilliance jest kolekcją spełnioną na wielu płaszczyznach. Tradycyjna paleta barw (szarości, beże, brązy) przygotowana została z użyciem nowoczesnych środków wyrazu takich jak metalizowane nici, dodatek drewna. Dzięki temu nowe dywaniki mają szansę spodobać się zarówno użytkownikom ceniącym klasykę, jak i tym, którzy preferują nowoczesność.

City Chic to linia, której kolorystyczną osią jest szarość. W serii znajdują się 4 dywaniki, 2 kontury w.c. oraz zestaw akcesoriów łazienkowych, który niedawno uzupełnił ofertę. Najbardziej reprezentatywnym dywanikiem w kolekcji jest Oslo (kontur+dywanik), w którym spotykają się cztery odcienie szarości: od ciemnego grafitu po kolor betonu. Pasowy układ kolorów wprowadza dynamikę do formy dywanika. W modelach Milan i Sidney szarość uzyskana jest przez połączenie trzech różnych kolorów włókna: czerni, grafitu i bieli. Z tą różnicą, że Milan ma runo długie i błyszczące, a Sidney (dywanik+kontur) krótkie i matowe. Czwarty dywanik w serii, czyli Berlin, reprezentuje styl geometryczny: pasy rombów w kolorach czarnym, białym i szarym ułożone są naprzemiennie. Ostatnim elementem kolekcji są akcesoria łazienkowe Copenhagen utrzymane w industrialnej estetyce. Wykonane z syntetycznego betonu "ocieplone" są dodatkiem bambusa. W linii: mydelniczka, dozownik na mydło w płynie, kubek, tacka, szczotka w.c.

Serię Modern Craft tworzą dwa dywaniki łazienkowe oraz dwie maty (prysznicowa i bidetowa). Wiodącym kolorem w tej linii jest czerń, a fakturą plecionka. Ciekawym dywanikiem w kolekcji jest New York, w którego matowym, czarnym runie tajemniczo połyskują nici srebrnej przędzy Lurex. Warto też zwrócić uwagę na grafitowe maty-plecionki o nazwie Jakarta wykonane z naturalnego drewna tekowego.

Timeless Classics to kwintesencja delikatności i ponadczasowego stylu. Miękkie, puszyste dywaniki utrzymane są w kolorach złotego piasku, kawy z mlekiem i rozgrzanej słońcem ziemi. Neutralne stylistycznie, miękkie i komfortowe świetnie odnajdą się w każdym pokoju kąpielowym. Modele Berlin, Dublin i Oslo to propozycja, która skutecznie oprze się wszelkim modom.

Szeroka gama produktów w kolekcji jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego konsumenta, który pragnie mieć wybór i dla którego równie ważne jak wzornictwo jest jakość oraz wykończenie produktu

Większość dywaników Brilliance dostępna jest w formacie 60x90 cm, niektóre modele także w wersji 60 x 60 cm, zaś kontury w.c. mają rozmiar 50x60 cm.

źródło i zdjęcia: Coram Poland

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram