Aktualności

ABC Wellness Klafs: Sanarium

01.04.2016

Kto lubi różnorodność, powinien ją też poczuć. Już od dawna wiadomo, że zapachy wpływają na nasz nastrój. Wiedza ta znajduje zastosowanie w aromaterapii. Połączenie leczniczego działania przyjemnych woni z dobroczynnym ciepłem sauny to natomiast całkiem nowa idea – i jedna z wielu zalet SANARIUM® z funkcją SaunaPUR®. Jedna sauna – pięć możliwości, to najkrótsza charakterystyka tego systemu.

W przypadku tego ekskluzywnego, opracowanego przez firmę KLAFS dodatkowego wyposażenia do sauny, do wyboru obok kąpieli aromatycznej jest również kąpiel w ciepłym powietrzu, delikatna kąpiel parowa, kąpiel tropikalna oraz klasyczna kąpiel wysokotemperaturowa. Dodatkowo opatentowana funkcja SaunaPUR® zapewnia oryginalne doznania, jakie dotychczas znane były jedynie Finom. Za sprawą SANARIUM® kąpiel w saunie jest szczególnie łagodna i przyjemna. Temperatura jest niższa, niż przy klasycznej kąpieli w saunie, a wilgotność powietrza wyższa, natomiast obsługa dziecinnie prosta: SANARIUM z funkcją SaunaPUR® należy po prostu napełnić wodą, następnie wilgotność powietrza i temperatura zostaną automatycznie dostosowane do wybranego klimatu kąpieli.

Przez kielich aromatyczny mogą być rozprowadzane podczas kąpieli przyjemne zapachy. Ponieważ prawie wszystkie nasze kabiny można wyposażyć w ekskluzywny, opracowany przez firmę KLAFS system SANARIUM®, decyzja wydaje się szczególnie łatwa. Kąpiel w SANARIUM z SAUNAPUR® jest nie tylko przyjemna, ale również bardzo zdrowa. Gorące powietrze bywa niemiłe szczególnie dla suchej skóry, ponieważ trochę czasu minie zanim na jej powierzchni wytworzy się wilgoć. Niektórzy odczuwają także niedogodności związane ze zbyt suchymi błonami śluzowymi. Dzięki SANARIUM® wilgotność powietrza będzie dokładnie taka, jakiej Państwo potrzebujecie. Badania przeprowadzone w renomowanej klinice Charité w Berlinie udowodniły, że wysokie ciśnienie krwi oraz zaburzenia jej przepływu można wyleczyć dzięki delikatnemu ciepłu w SANARIUM®. Ponadto udowodniony został pozytywny wpływ ciepła na układ odpornościowy człowieka.

źródło i zdjęcia: Klafs

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs