Aktualności

II Turniej Halowej Piłki Nożnej – PLASTROL zwycięzcą!

22.02.2016

W niedzielę 21 lutego w Hali Sportowej w Lotyniu odbył się II Turniej Piłki Halowej PLASTROL CUP. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. O godzinie 9:00 nastąpiło uroczyste otwarcie, po którym do rywalizacji przystąpiły zespoły podzielone na 2 grupy.

Po meczach grupowych wyłoniona została najlepsza szóstka, która wzięła udział w meczach ćwierćfinałowych. Pary tej fazy zawodów utworzyły: Plastrol Lotyń – Wulkan Czarne, Samsung Wronki – Pizzeria Dubaj, Jonex Szczecinek – Amica Wronki. Po bardzo emocjonujących meczach do półfinałów awansowały drużyny: Plastrol Lotyń, Samsung Wronki, Wulkan Czarne, Jonex Szczecinek. Pierwszy mecz pomiędzy Plastrolem Lotyń a Samsungiem Wronki zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny Plastrolu 8:1. Drugi półfinał przyniósł więcej emocji. Po końcowym gwizdku wynik był remisowy 4:4 i o awansie do finału decydowały rzuty karne. Lepiej wykonywali je zawodnicy Wulkanu Czarne i to oni mogli się cieszyć z wygranej. Mecz o III-cie miejsce pomiędzy Samsungiem Wronki i Jonex Szczecinek ponownie przyniósł dużo emocji i sportowej walki.

W niedzielę 21 lutego w Hali Sportowej w Lotyniu odbył się II Turniej Piłki Halowej PLASTROL CUP

O trzy bramki lepsi okazali się zawodnicy Samsunga Wronki i to oni ostatecznie wywalczyli III miejsce w turnieju. IV miejsce przypadło natomiast zespołowi Jonex Szczecinek. Ostatni finałowy mecz pomiędzy Plastrolem Lotyń i Wulkanem Czarne był bardzo dobrym widowiskiem. Gra była bardzo ostra i zacięta, ale jednocześnie fair play. Od początku meczu inicjatywę przejęła drużyna Plastrolu Lotyń, która szybko objęła prowadzenie, co pozwoliło na spokojne kontrolowanie meczu i podwyższanie wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:0. Tym samym II-gie miejsce wywalczyli zawodnicy drużyny Wulkan Czarne. W uroczystym zakończeniu turnieju udział wzięli: Pani Burmistrz Okonka Małgorzata Sameć oraz właściciele firmy Plastrol Pan Julian Kałuża oraz Pan Robert Kałuża, z rąk których nagrodzone zostały najlepsze drużyny. Każdy zespół otrzymał puchar. Wyróżnieni zostali również najlepszy bramkarz, którym okazał się zawodnik Plastrolu Lotyń Marcin Stelmszyński, najlepszy strzelec, który zdobył 9 goli, a był nim Maciej Szydlak z zespołu Plastrol Lotyń oraz najlepszy zawodnik, którym został wybrany zawodnik drużyny Samsung Wronki Dariusz Łożyński.

Wręczono również nagrodę fair play, którą otrzymał zawodnik Jonex Szczecinek Patryk Mycyk.

Turniej Plastrol Cup rozgrywany jest cyklicznie i planowana jest następna edycja.

źródło i zdjęcia: Plastrol

Firma powiązana:

Plast-Rol

Telefon 67 266 04 20, 67 266 04 22
www.plastrol.pl
plastrol@plastrol.pl

Plast-Rol