Aktualności

Mistrzowie Izolacji ISOVER spełniają marzenia!

31.03.2016

Wykonawcy biorący udział w IV edycji programu Mistrzowie Izolacji ISOVER zbierają punkty, które mają podwójną wartość – można je wymienić na nagrody, a jednocześnie pomóc w realizacji niezwykłej idei. Zebrane dotychczas fundusze umożliwiły realizację marzenia jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Wyjazd na mecz klubu piłkarskiego FC Barcelona był wielkim marzeniem 9-letniego Filipa. Życzenie podopiecznego z katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie spełniło się dzięki funduszom zebranym w ramach Programu Mistrzowie Izolacji –akcji skierowanej do wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami marki ISOVER. Podczas trwania programu uczestnicy gromadzą punkty z opakowań produktów premiowanych i wymieniają je na nagrody. Punkty mają również dodatkową wartość – są zamieniane przez ISOVER na złotówki, dzięki którym realizowane są marzenia dzieci. 

Wyjazd na mecz klubu piłkarskiego FC Barcelona był wielkim marzeniem 9-letniego Filipa

- "To było ogromne przeżycie. Dzięki aktywności Wykonawców w programie Mistrzowie Izolacji Filip mógł spełnić swoje marzenie. Chłopiec obejrzał mecz FC Barcelona kontra Sevilla na legendarnym stadionie Camp Nou. Wycieczka do Barcelony była niezwykle udana, o czym mogliśmy się przekonać, odbierając Filipa z lotniska tuż po powrocie z emocjonującego wyjazdu. Mam nadzieję, że już wkrótce wspólnie uda nam się spełnić kolejne wielkie marzenie". – mówi Monika Naczeńska, Koordynator Komunikacji Marketingowej ISOVER.

Poprzez aktywny udział w programie Wykonawcy mogą przyczynić się do realizacji kolejnych marzeń. Warto spełniać marzenia. Więcej o Programie i spełnionym marzeniu można przeczytać na stronie: www.mistrzowieizolacji.pl.

źródło i zdjęcia: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska