Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Najbardziej kolorowe rozpoczęcie wiosny z Termo Organiką!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-03-31

21 marca w Łazienkach Królewskich odbyła się premiera nowej linii farb do wnętrz Omenaa Kolor powstałej we współpracy z Termo Organiką. Z tej okazji zaproszone przez Omenę Mensah gwiazdy namalowały obraz zatytułowany WIOSNA, który zostanie zlicytowany na cel charytatywny. Szkic obrazu przygotowała genialna ilustratorka Olka Osadzińska. Dochód ze sprzedaży nowej linii farb zasili projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, który jest priorytetem dla Omenaa Foundation.

Wraz z Omeną wiosnę przywołali prezenterzy pogody różnych stacji telewizyjnych, m.in.: Aleksandra Kostka, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Maja Popielarska, Milena Rostkowska-Galant, Anna Dec, Jarosław Kret oraz Maciej Dolega. Zaproszone gwiazdy, jako pierwsze miały okazję nie tylko wypróbować nową linię farb sygnowaną przez Omenę Mensah, ale także stworzyć swój pierwszy profesjonalny obraz. Dzięki zaangażowaniu gwiazd oraz utalentowanej ilustratorce Olce Osadzińskiej, która przygotowała szkic dzieła, powstał kolorowy, emanujący ciepłą, pozytywną energią obraz zatytułowany WIOSNA. Bez wątpienia Olka Osadzińska jest jedną z najzdolniejszych polskich artystek. O jej pracach piszą magazyny, takie jak New York Magazine, i-D czy japońskie Commons&Sense. Współpracowała z pismami takimi jak Harper’s Bazaar czy K MAGA, a to tylko niewielka część jej artystycznego dorobku. Dochód z licytacji dzieła namalowanego przez gwiazdy zostanie przekazany na projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie.

- "Dla mnie i mojej fundacji największym marzeniem i zarazem wyzwaniem jest zebranie pieniędzy na projekt w Afryce i zrealizowanie tej inwestycji. W ramach działalności fundacji staramy się pomagać najbiedniejszym dzieciom w Afryce w zdobyciu wykształcenia". – mówi Omenaa Mensah, prezes fundacji Omenaa Foundation.

- "Szukając sponsorów do mojego kalendarza nawiązaliśmy współpracę z Termo Organiką. Okazało się, że mamy wiele wspólnego i razem możemy zrobić kilka ciekawych projektów, owocem jednego z pierwszych jest wprowadzenie nowej linii farb Omenaa Kolor, a to dopiero początek współpracy".

Omenaa Mensah w czasie eventu poinformowała również o objęciu roli ambasadorki marki Termo Organika, producenta styropianu w kropki i Kompletnego Systemu Ociepleń.

Zobacz backstage z sesji zdjęciowej

źródło i zdjęcia: Termo Organika

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny