Aktualności

"Elektryzujące" okna dachowe Okpol

31.03.2016

Wysokie, otwarte przestrzenie to zdecydowanie trend w nowoczesnym planowaniu architektury wnętrz. Aby były one również jasne, warto w połaciach dachu zamontować okna. Dla własnej wygody, zdecydujmy się na te sterowane elektrycznie. W inteligentny sposób mogą nam ułatwić życie.

VSC2 E3 to elektrycznie sterowane okna dachowe marki ENEVI, firmy OKPOL. Otwierają się zdalnie w prosty sposób – za pomocą pilota. Dlatego ich montaż zalecany jest szczególnie w miejscach trudnodostępnych i w wysokich partiach połaci dachu. Ułatwieniem dla użytkownika jest również możliwość zintegrowania okien z inteligentnym systemem sterowania wyposażeniem domu.

Wysokie, otwarte przestrzenie to zdecydowanie trend w nowoczesnym planowaniu architektury wnętrz

VSC2 E3 posiadają pakiet dwuszybowy wypełniony argonem, powłokę niskoemisyjną i ciepłą ramkę międzyszybową, a zewnętrzna hartowana szyba pokryta jest powłoką samoczyszczącą SGG Bioclean. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw=1,3 W/m2K. Dodatkowo, okno wyposażone jest w praktyczny czujnik deszczu, który powoduje samoistne zamknięcie skrzydła, w przypadku wystąpienia opadu.

źródło i zdjęcia: Okpol

Firma powiązana:

Okpol

Telefon 77 404 66 60, 77 411 57 34
www.okpol.pl
okpol@okpol.pl

Okpol